Työvalo 50W – K4000, 6500 lumenia, IP65
SKU
ML-FLWS4000K50W-A2N
27,23 € 22,50 €
503 Varastossa
Tämä kannettava LED-valonheitin yhdistää tehokkuuden, tehokkuuden ja helppokäyttöisyyden moderniin muotoiluun. 50 watin teholla ja 6 500 lumenin valovirralla se tuottaa kirkasta ja tasaista valoa, joka on verrattavissa perinteiseen 250 watin halogeenivalonheittimeen.
-
4 päivää -
2 vuotta -
H 230 * W 245 * 70mm -
6500 -
50W -
IP65-suojaus
| SKU | ML-FLWS4000K50W-A2N |
|---|---|
| Light Colour | K4000 |
| Wattage | 50W |
| Minimale aankoop | 1 Kappale |
| Afmeting | H 230 * W 245 * 70mm |
| Dikte (in_mm) | 70 mm |
| voorraad | 4 päivää |
| Paino | 0.800000 |
| Voltage | 220V |
| Aansluiting | Näyttökaapeli +/- 150 cm |
| Type lichtbron | LED |
| Lumen | 6500 |
| Incl. Driver | Kyllä |
| Ip | IP65-suojaus |
| Kwh/jaar | 100 |
| Geleverd incl. lichtbron | Kyllä |
| Gebruik | Käytä sisällä ja ulkona |
| Beam Angle | 120º |
| Warranty | 2 vuotta |
| Behuizing | Muovi |
| Energielabel | A+++ |
| Lifetime [h] | 25 000 |
| Certificate | CE / RoHS |
| Tuotteen väri | Musta |
Write Your Own Review



