LED-urheilukentän valaistus 300 watin SMD3030 Cree-merkkiset sirut Meanwell-ajuri IP65
-
3–4 viikkoa -
5 vuotta -
(L)405*(W)215*(H)136mm -
135 lm/valot -
300 W -
IP65-suojaus
- Luokat:
- LED-urheilukentän valaistus
300 watin LED-urheilukenttävalaistus on tehokas ja taloudellinen valaistusratkaisu, joka on suunniteltu valaisemaan urheilukenttiä ja tarjoamaan kirkasta ja tasaista valaistusta. Kompaktien mittojensa (P) 405 * (L) 215 * (K) 136 mm ja paksuutensa ansiosta tämä lamppu sopii erilaisiin ulkoympäristöihin.
Tämä valaisin on varustettu 336 korkealaatuisella SMD3030 Cree -merkkisellä valonlähteellä, jotka tarjoavat vaikuttavan 135 lm/w valotehon. 300 W:n tehollaan tämä lamppu tarjoaa tehokkaan valaistuksen, joka sopii urheilukentille. 120 asteen valokeilan kulma varmistaa laajan peiton, joten koko pelikenttä on hyvin valaistu.
Meanwell-ajuri ei ainoastaan takaa lampun luotettavaa toimintaa, vaan myös edistää sen kestävyyttä. IP65-luokituksen ansiosta lamppu on suojattu pölyltä ja vedeltä, joten se soveltuu käytettäväksi erilaisissa sääolosuhteissa.
Lampun runko on valmistettu kestävästä alumiinista, mikä tekee siitä kestävän säälle ja varmistaa pitkän käyttöiän. Lämpötila-alueen -40 °C - 70 °C ansiosta tämä LED-valaistus toimii hyvin monenlaisissa ilmasto-olosuhteissa.
LED-urheilukenttävalaistus toimitetaan ohjainlaitteen kanssa, ja siinä on noin 40 cm:n pituinen virtajohto, mikä tekee asennuksesta helppoa. 50 000 tunnin käyttöiän ja 5 vuoden takuun ansiosta voit olla varma pitkästä ja luotettavasta suorituskyvystä.
Tämä tuote on CE- ja RoHS-standardien mukainen ja energiatehokas, ja sen vuotuinen kulutuksensa on 600 W. CCT:n ja CRI:n värilämpötila-alue (CCT) ja värintoistoindeksi (CRI) takaavat kirkkaan ja luonnollisen valaistuksen urheilukentällä.
Lyhyesti sanottuna 300 watin LED-urheilukenttien valaistus SMD3030 Cree -merkkisillä siruilla ja Meanwell-ajurilla tarjoaa tehokkaan, kestävän ja taloudellisen valaistusratkaisun urheilukentille 5 vuoden takuulla ja korkealaatuisilla materiaaleilla ja teknologialla.
| SKU | 8889B |
|---|---|
| Light Colour | CCT |
| Wattage | 300 W |
| Minimum Order | 1 |
| Afmeting | (L)405*(W)215*(H)136mm |
| Dikte (in_mm) | 136 mm |
| voorraad | 3–4 viikkoa |
| Paino | 6.900000 |
| Aansluiting | Näyttökaapeli +/- 40 cm |
| Type lichtbron | LED |
| Te gebruiken bij temp. | -40°C ~70°C |
| Lumen | 135 lm/valot |
| Incl. Driver | Kyllä |
| LED Type | 336 kpl SMD3030 Cree -merkkisiä siruja |
| Ip | IP65-suojaus |
| Kwh/jaar | 600 W |
| Geleverd incl. lichtbron | Kyllä |
| Gebruik | Ulkona |
| Beam Angle | 120º |
| Warranty | 5 vuotta |
| Behuizing | Alumiini |
| Lifetime [h] | 50 000 |
| Certificate | CE / RoHS |
| Cri | 80 |
| Tuotteen väri | Musta |











