34,67 € 28,65 €
Ei varastossa
Tämä tehokas 50 W:n LED-katuvalaisin yhdistää korkean suorituskyvyn ja energiatehokkuuden. Sisäänrakennettu hämärätunnistin kytkee lampun automaattisesti päälle auringonlaskun aikaan ja pois auringonnousun aikaan. Neutraalin 4000 K:n värilämpötilan ansiosta se tarjoaa kirkasta ja miellyttävää valoa, joka sopii erinomaisesti kaduille, pysäköintialueille ja aukioille. IP65- ja IK08-luokituksen ansiosta lamppu on täysin suojattu pölyltä, kosteudelta ja iskuilta. Saatavilla on kaksi tehovaihtoehtoa optimaalisen joustavuuden takaamiseksi.
-
4 päivää -
5 vuotta -
505x109x76 mm -
120 L/L -
50W -
IP65-suojaus
- Luokat:
- Ulkovalaistus
- LED-katuvalaistus
| SKU | SLI027021NW_PW |
|---|---|
| Wattage | 50W |
| Voltage | 220V |
| Energy consumption | 50 kWh/1000h |
| Frequency | 50 Hz |
| Power factor | 0,9 |
| Lumen | 120 L/L |
| Light Colour | K4000 |
| Beam Angle | 140/85° |
| Te gebruiken bij temp. | -20/+40 |
| Lifetime [h] | 50000 |
| Behuizing | Alumiini ja Polykarbonaatti |
| IK | 08 |
| Ip | IP65-suojaus |
| Tuotteen väri | Musta |
| Afmeting | 505x109x76 mm |
| Asennusreikä | 60 mm |
| Minimale aankoop | 1 Kappale |
| Paino | 0.900000 |
| Warranty | 5 vuotta |
| voorraad | 4 päivää |
| Aansluiting | Näyttökaapeli +/- 40 cm |
| Type lichtbron | LED |
| Incl. Driver | Kyllä |
| Kwh/jaar | 240 |
| Geleverd incl. lichtbron | Kyllä |
| Gebruik | Ulkona |
| Energielabel | A+++ |
| Certificate | CE / RoHS |
| Cooperation with a dimmer | Ei |
| Dikte (in_mm) | 76 mm |
Write Your Own Review







