LED-katuvalaisin 30 W hämärätunnistimella – 3600 lm, IP65, 4000K
-
4 päivää -
5 vuotta -
423x109x76 mm -
3600 -
30W -
IP65-suojaus
- Luokat:
- Ulkovalaistus
- LED-katuvalaistus
LED-katuvalaisin hämärätunnistimella – 30 W
Tämä energiatehokas LED-katuvalaisin (30 W, 3600 lumenia) sopii erinomaisesti katujen, ajoväylien ja pysäköintialueiden valaisemiseen. Integroidun hämärätunnistimen ansiosta valo syttyy automaattisesti auringonlaskun aikaan ja sammuu auringonnousun aikaan. Tämä varmistaa, että sinulla on aina valaistusta tarvittaessa, ilman että sinun tarvitsee huolehtia siitä. Tämä säästää energiaa ja lisää mukavuutta ja turvallisuutta.
120 lm/W:n valotehokkuudella ja 4000 K:n luonnollisella värilämpötilalla lamppu tarjoaa kirkasta ja miellyttävää valoa. IP65-suojausluokka tekee valaisimesta täysin pöly- ja vesitiiviin, ja IK08-luokitus tarjoaa lisäiskunkestävyyttä.
Valaisin on valmistettu kestävästä alumiinista ja polykarbonaatista , viimeistelty mustaksi ja soveltuu pylväsasennukseen . Mitat: 423 × 109 × 76 mm . Sillä on 5 vuoden takuu .
| SKU | SLI027020NW_PW |
|---|---|
| Light Colour | K4000 |
| Wattage | 30W |
| Minimale aankoop | 1 Kappale |
| Asennusreikä | 60 mm |
| Afmeting | 423x109x76 mm |
| voorraad | 4 päivää |
| Paino | 0.730000 |
| Voltage | 220V |
| Aansluiting | Näyttökaapeli +/- 40 cm |
| Type lichtbron | LED |
| Te gebruiken bij temp. | -20/+40° |
| Lumen | 3600 |
| Incl. Driver | Kyllä |
| Ip | IP65-suojaus |
| Kwh/jaar | 60 |
| Geleverd incl. lichtbron | Kyllä |
| Gebruik | Käytä sisällä ja ulkona |
| Beam Angle | 140/85° |
| Warranty | 5 vuotta |
| Behuizing | Alumiini ja tietokone |
| Energielabel | A+++ |
| Lifetime [h] | 50 000 tuntia |
| Certificate | CE / RoHS |
| Cooperation with a dimmer | Ei |
| Tuotteen väri | Musta |






