LED-valaisin / LED Triproof 52W 150cm K4000 8900lm:lla
SKU
SLI028026NW_60
91,48 € 75,60 €
Ei varastossa
-
4 päivää -
5 vuotta -
1490 x 72 x 70mm -
52W -
IP65-suojaus
- Luokat:
- LED TL -valaisin 150 cm
| SKU | SLI028026NW_60 |
|---|---|
| Light Colour | K4000 |
| Wattage | 52W |
| Minimale aankoop | 1 Kappale |
| Afmeting | 1490 x 72 x 70mm |
| Dikte (in_mm) | 72 mm |
| voorraad | 4 päivää |
| Paino | 0.500000 |
| Voltage | 220V |
| Type lichtbron | LED |
| Te gebruiken bij temp. | -20/+40 |
| Ip | IP65-suojaus |
| Kwh/jaar | 104 |
| Geleverd incl. lichtbron | Kyllä |
| Gebruik | Käytä sisällä ja ulkona |
| Beam Angle | 60 |
| Warranty | 5 vuotta |
| Behuizing | Alumiini ja Polykarbonaatti |
| Energielabel | A+++ |
| Lifetime [h] | 50 000 tuntia |
| Certificate | CE / RoHS |
| Cooperation with a dimmer | Ei |
| Cri | >80 |
| Tuotteen väri | Harmaa |
Write Your Own Review

