Stadionvalaistus LED 240W Bridgelux Chip 240L/W 40º valonheitin
-
5 vuotta -
300x250x330mm -
240 lm/W -
240W -
IP65 ulkokäyttöön
- Luokat:
LED-valonheitin/stadionvalaistus Bridgelux Chip - 240W 240Lm/W - 40º
HUOMAA!: Tämä tuote vaatii kokoonpanon. Katso kokoamisohjeet tuotetiedosta.
LED-valonheitin/stadionvalaistus:
Tämä lamppu on erityisesti suunniteltu valaisemaanurheilukenttiä, kuten padel-kenttiä, tenniskenttiä, jalkapallokenttiä, urheiluhalleja, ratsastusareenoita jne.
Koska LED-valot on varustettu häikäisemättömällä lasilla , urheilija voi katsoa valoon pelin aikana sokaistumatta. Runko on valmistettu alumiinista ja lamppuja voidaan säätää erikseen. Lamppu voidaan kiinnittää siihen asennettuun rautakiinnikkeeseen.
Valoteho:
Tämän lampun tehonkulutus on 240 wattia ja valoteho 240 lm/w.
Lamput ovat erikseen säädettävissä halutun valokulman/valokulmien saavuttamiseksi.
Vaaleat värit:
Saatavilla koossa K3000 , K4000 ja K6000. Voit valita oikean värin tuotteen mukana. Jos väriäsi ei ole listassa, tuote on loppu varastosta. Ota meihin yhteyttä toimitusajan suhteen, mieluiten sähköpostitse: info@dimay.com
Lamput ovat erikseen säädettävissä halutun valokulman/valokulmien saavuttamiseksi.
Tätä lamppua on saatavilla myös painavampina versioina; ota meihin yhteyttä saadaksesi lisätietoja.
| SKU | XT12751 |
|---|---|
| Wattage | 240W |
| Minimum Order | 1 |
| Afmeting | 300x250x330mm |
| Paino | 6.000000 |
| Type lichtbron | LED |
| Te gebruiken bij temp. | -20°C ~ +55°C |
| Lumen | 240 lm/W |
| Incl. Driver | Kyllä |
| LED Type | SMD 5050-12D BRIDGELUX-SIRU 2240 BXCD DS-C47 |
| Ip | IP65 ulkokäyttöön |
| Kwh/jaar | 480 W |
| Geleverd incl. lichtbron | Kyllä |
| Gebruik | Ulkona |
| Beam Angle | 40 astetta |
| Warranty | 5 vuotta |
| Behuizing | Alumiini ja PMMA |
| Energielabel | A++ |
| Lifetime [h] | 50 000 |
| Certificate | CE / RoHS |
| Cooperation with a dimmer | Ei |
| Cri | 70 |

