LED-nauha Smart Complete 17W RGBW+CCT+DIMM (5 metrin rulla) PU-silikonilla + TUYA-ohjain
-
4 päivää -
2 vuotta -
5000x12x2,8mm -
1200 -
17W -
IP20
- Luokat:
- LED-nauhat
- Älykkäät LED-lamput
Smart STRIP SMART SET tarjoaa edistyneen valaistusratkaisun monipuolisilla toiminnoilla, joiden avulla voit säätää valon väriä (RGB), muuttaa valon värilämpötilaa (CCT) ja himmentää valaistusta (DIMM). Lisäksi voit ottaa järjestelmän käyttöön ja ohjata sitä etänä mobiililaitteesi sovelluksen kautta.
Tekniset tiedot:
Teho: 17 W
Nimellisvirta: 147 mA
Jännite: 230 V
Energiatehokkuusluokka: G
Energiankulutus: 17 kWh/1000h
Taajuus: 50 Hz
Virta mukana: Kyllä
Tehokerroin: 0,5
Valovirta: 1200 lm (120)° / 1200 lm (360)°
Lampun tehokkuus: 70 lm/W
Värilämpötila: 3000–6000 K
Vaalean väri: Lämmin
Säteen kulma: 120°
Käyttölämpötila-alue: -20/+40 °C
Elinikä: 17 000 tuntia
Suojausluokka (IP): IP20
Mitat: 5000 x 12 x 2,8 mm
Paino: 0,312 kg
Takuu: 2 vuotta
CCT-toiminnon avulla voit säätää valon värilämpötilaa 3000–6000 K:n välillä. Energiatehokkaan G-energiatehokkuusluokan ja 17 000 tunnin käyttöiän ansiosta tämä Smart STRIP SMART SET tarjoaa paitsi edistyneitä valaistusominaisuuksia myös luotettavuutta ja kestävyyttä. Tyylikäs muotoilu ja monipuoliset toiminnot tekevät siitä ihanteellisen erilaisiin käyttötarkoituksiin asuin- ja liikeympäristöissä.
| SKU | WOJ+14493 |
|---|---|
| Light Colour | CCT/RGB |
| Wattage | 17W |
| Minimale aankoop | 1 Kappale |
| Afmeting | 5000x12x2,8mm |
| Dikte (in_mm) | 2,8 mm |
| voorraad | 4 päivää |
| Paino | 0.330000 |
| Voltage | 220V |
| Aansluiting | Näyttökaapeli +/- 110 cm |
| Type lichtbron | LED |
| Te gebruiken bij temp. | -20/+40 |
| Lumen | 1200 |
| Incl. Driver | Kyllä |
| Ip | IP20 |
| Kwh/jaar | 34 |
| Geleverd incl. lichtbron | Kyllä |
| Gebruik | Sisällä |
| Beam Angle | 120 |
| Warranty | 2 vuotta |
| Behuizing | Muovi |
| Energielabel | A+++ |
| Lifetime [h] | 17 000 tuntia |
| Certificate | CE |
| Cooperation with a dimmer | ÄLYKÄS |
| Cri | >80 |
| Tuotteen väri | Valkoinen |


