LED-kiskokohdevalo 25W 1-vaiheinen valkoinen design 100L/W
-
1–2 päivää -
2 vuotta -
200*155mm -
100 p/p -
25W -
IP20
- Luokat:
- 1-vaiheinen kiskovalaistus LED
LED-kiskovalaisin/kohdevalo:
Nämä LED-kiskovalaisimet ovat kallistettavia ja 360 astetta pyöriviä, niillä on sama vaikutus kuin LED-kohdevaloilla, ja niitä käytetään ensisijaisesti tiettyjen tuotteiden tai esineiden korostamiseen. Niitä löytyy yleisesti kaupoista, tavarataloista, museoista, gallerioista jne.
LED-kiskovalaisimia voidaan helposti siirtää kiskoa pitkin (myydään erikseen) halutun valaistuksen saavuttamiseksi. Yksinkertaisen rakenteensa ansiosta LED-kiskovalaisin/kohdevalaisin voidaan sijoittaa mihin tahansa hallitsematta tilaa; saatavilla mustana tai valkoisena kotelona.
Vaaleat värit ja intensiteetti:
LED-kiskovalaisimen/spottivalaisimen energiankulutus on 25 W ja valoteho 2500 lumenia.
Vaaleat värit:
Saatavilla koossa K3000, K4000 ja K6000. Voit valita oikean värin tuotteen mukana. Jos väriäsi ei ole listassa, se on loppu varastosta. Ota meihin yhteyttä toimitusajan suhteen, mieluiten sähköpostitse: info@dimay.com
Kokoonpano:
Tämän Track Spotin kattoon kiinnittämiseen tarvitset erityisen kiskon (valinnainen). Kisko on 150 cm pitkä ja sitä voidaan pidentää adaptereilla.
Kisko on kytketty verkkovirtaan toiselta puolelta (katso video). Kaikki kohdevalot voidaan asentaa tähän kiskoon yksinkertaisella kiinnikkeellä, ja koska kyseessä on jännitesyöttöinen kisko, kohdevalot syttyvät heti kiinnityksen jälkeen (kytke ja käytä).
Takuu:
Tarjoamme LED-kiskovalaisimillemme/spottivalaisimillemme kahden vuoden takuun .
Hinta:
Ostamme tuotteemme suoraan tehtaalta ilman välikäsiä. Siksi voimme tarjota tuotteitamme erittäin kilpailukykyiseen hintaan.
Jos tarvitset suurempia määriä tai olet jälleenmyyjä, ota meihin yhteyttä KLIKKAA TÄSTÄ
| SKU | 790B |
|---|---|
| Wattage | 25W |
| Minimum Order | 1 |
| Afmeting | 200*155mm |
| Dikte (in_mm) | 155 mm |
| Diameter | 155 mm |
| voorraad | 1–2 päivää |
| Paino | 0.200000 |
| Voltage | 220V |
| Type lichtbron | LED |
| Te gebruiken bij temp. | -40/+60 ºC |
| Lumen | 100 p/p |
| Incl. Driver | Kyllä |
| LED Type | COB |
| Ip | IP20 |
| Kwh/jaar | 50 |
| Geleverd incl. lichtbron | Kyllä |
| Gebruik | Sisällä |
| Beam Angle | 60 astetta |
| Warranty | 2 vuotta |
| Behuizing | Alumiini |
| Energielabel | A++ |
| Lifetime [h] | 25 000 |
| Certificate | CE / RoHS |
| Cooperation with a dimmer | Ei |
| Cri | >80 |
| Tuotteen väri | Valkoinen |






