-
4 päivää -
2 vuotta -
215 x 215 x 38mm -
2000 -
22W -
IP20
Tutustu monipuoliseen 22 W:n älykkääseen upotettavaan LED-kohdevalaisimeen, jossa on CCT+DIM Wi-Fi Square -ominaisuus! Tämä edistyksellinen LED-valaisin tarjoaa paitsi kirkkaan ja energiatehokkaan valon, myös älykkäitä ominaisuuksia yksilölliseen valaistuskokemukseen.
Tämän upotettavan kohdevalon avulla voit hallita valon värilämpötilaa (CCT) lämpimästä viileään ja himmentää sitä (DIMM). Älykkäitä ominaisuuksia voi helposti ohjata kätevällä mobiililaitteesi sovelluksella, jolloin voit säätää valaistusta mieltymystesi ja tarpeidesi mukaan.
Upotettavaan asennukseen suunniteltu valaisin täyttää korkeimmat hygieniastandardit, jotka National Institute for Hygiene on sertifioinut. Tämä tekee upotetusta kohdevalaisimesta ihanteellisen käytettäväksi tiloissa, joissa on korkeat hygieniavaatimukset.
Tekniset tiedot:
Teho: 22 W
Nimellisvirta: 180 mA
Jännite: 230 V
Energiatehokkuusluokka: F
Energiankulutus: 22 kWh/1000h
Taajuus: 50 Hz
Suojausluokka: II
Valovirta (120°): 2000 lm
Valovirta (360°): 2000 lm
Lampun tehokkuus: 91 lm/W
Värilämpötila: 3000–6500 K
Vaalean väri: Lämmin
Säteen kulma: 120°
Käyttölämpötila-alue: -20/+40 °C
Elinikä: 17 000 tuntia
Kotelon materiaali: MUOVI, TERÄS
I-arvo: 06
Suojausluokka (IP): IP20
Väri: Valkoinen
Mitat: 215 x 215 x 38 mm
Kiinnitysreikä: 205x205 mm
Paino: 0,41 kg
Kiinnitysmenetelmä: Uppoasennus
Sovellus: Sisäkäyttöön (INT)
Takuu: 2 vuotta
Tutustu tämän LED-uppovalaisimen monipuolisuuteen ja älykkäisiin ominaisuuksiin modernia ja tehokasta valaistusratkaisua varten!
| SKU | SLI038020CCT |
|---|---|
| Light Colour | K2700-6000 |
| Wattage | 22W |
| Minimale aankoop | 1 Kappale |
| Asennusreikä | 205 x 205 mm |
| Afmeting | 215 x 215 x 38mm |
| Dikte (in_mm) | 38 mm |
| voorraad | 4 päivää |
| Paino | 0.410000 |
| Voltage | 220V |
| Type lichtbron | LED |
| Te gebruiken bij temp. | -20/+40 |
| Lumen | 2000 |
| Incl. Driver | Kyllä |
| Ip | IP20 |
| Kwh/jaar | 48 |
| Geleverd incl. lichtbron | Kyllä |
| Gebruik | Sisällä |
| Beam Angle | 120 |
| Warranty | 2 vuotta |
| Behuizing | Muovi |
| Energielabel | A+++ |
| Lifetime [h] | 17 000 tuntia |
| Certificate | CE / RoHS |
| Cooperation with a dimmer | ÄLYKÄS |
| Cri | 80 |
| Tuotteen väri | Valkoinen |


