-
4 päivää -
2 vuotta -
162 x 162 x 35mm -
1150 -
12W -
IP20
Muunna tilasi 12 W:n CCT-alasvalolla SMART
Älyvalaistuksen vallankumous
Esittelyssä 12 W:n CCT-alasvalo SMART, älyvalaistuksen innovaatioiden majakka. Tämä älykäs LED-lamppu, ALGINE, ylittää perinteisen valaistuksen tarjoamalla säädettävän värilämpötilan (CCT), himmennettävän kirkkauden (DIMM) ja kaukosäätimen mobiililaitteeseesi ladattavan sovelluksen kautta. Tutustutaanpa ominaisuuksiin, jotka tekevät tästä lampusta mullistavan.
Muunna tilasi 12 W:n CCT-alasvalolla SMART, jossa edistynyt teknologia kohtaa estetiikan. Säädä värilämpötilaa luodaksesi ihanteellisen tunnelman, himmennä kirkkautta jokaiseen tunnelmaan – kaikki tämä käden ulottuvilla intuitiivisen mobiilisovelluksen kautta. Valaise ympäristösi älykkään valaistuksen huipulla.
Saumaton integrointi, tyylikäs loisto
ALGINEn 12 W:n CCT-alasvalo SMART on suunniteltu moderniin elämään ja siinä on tyylikäs, uppoasennettava muotoilu. Se integroituu saumattomasti tilaan ja lisää ripauksen hienostuneisuutta sekä tarjoaa täydellisen valaistusratkaisun. Koe tyylin ja toimivuuden yhdistelmä yhdessä ainutlaatuisessa valaisimessa.
Olipa kyseessä olohuone, keittiö tai työtila, 12 W:n CCT-alasvalo SMART mukautuu vaivattomasti. Rikasta ympäristöäsi lampulla, joka ei ainoastaan valaise, vaan myös parantaa tilasi visuaalista ilmettä.
Teknologinen tarkkuus, sertifioitu varmuus
12 W:n CCT-alasvalo SMART yhdistää teknisen tarkkuuden sertifioituun turvallisuuteen. 12 W:n teholla, 1150 lm:n valovirralla ja vaikuttavalla 96 lm/W:n hyötysuhteella tämä lamppu ei ole vain älykäs, vaan myös loistavan tehokas. National Institute for Hygiene -sertifioitu valaisin takaa hygieenisen erinomaisuuden tiukkoja vaatimuksia vaativissa tiloissa.
Hyödynnä teknologian nerokkuus 12 W:n CCT-alasvalolla SMART. Energiatehokkuudesta hygieniasertifiointiin, tämä lamppu on sekoitus innovaatiota ja luotettavuutta valaisten tilasi älykkäällä tarkkuudella.
Avainsanat: Älykäs LED, Säädettävä värilämpötila, Himmennettävä valaistus, Kaukosäädin, Upotettu asennus
| SKU | SLI038019CCT |
|---|---|
| Wattage | 12W |
| Voltage | 220V |
| Lumen | 1150 |
| Light Colour | K2700-6000 |
| Beam Angle | 120 |
| Te gebruiken bij temp. | -20/+40 |
| Lifetime [h] | 17 000 tuntia |
| Behuizing | Muovi |
| Ip | IP20 |
| Tuotteen väri | Valkoinen |
| Afmeting | 162 x 162 x 35mm |
| Asennusreikä | 155 x 155 mm |
| Minimale aankoop | 1 Kappale |
| Paino | 0.240000 |
| Warranty | 2 vuotta |
| voorraad | 4 päivää |
| Type lichtbron | LED |
| Incl. Driver | Kyllä |
| Kwh/jaar | 24 |
| Geleverd incl. lichtbron | Kyllä |
| Gebruik | Sisällä |
| Energielabel | A+++ |
| Certificate | CE / RoHS |
| Cooperation with a dimmer | ÄLYKÄS |
| Dikte (in_mm) | 35 mm |
| Cri | 80 |


