LED-alasvalaisin 18W pinta-asennettava - upotettava valkoinen pyöreä IP20
SKU
37029
Vain %1 jäljellä
-
4 päivää -
2 vuotta -
225*35mm -
105 litraa/paino -
18W -
IP20
Tervetuloa tutustumaan laadukkaaseen LED-kattospottiin, joka tarjoaa tehokasta ja tyylikästä valaistusta valkoisessa pyöreässä muotoilussa. Tämä 18W kattospotti soveltuu sekä pinta-asennukseen että upotettavaksi, antaen sinulle mahdollisuuden valita parhaiten tilaan sopivan asennustavan.
Valkoinen väri ja pyöreä muoto tekevät tästä LED-kattospotista monikäyttöisen ja tyylikkään vaihtoehdon eri huonetiloihin. IP20-luokitus varmistaa, että tämä valaisin soveltuu erinomaisesti sisätiloihin.
LED-kattospotti tarjoaa tehokasta ja energiatehokasta valaistusta esimerkiksi olohuoneeseen, makuuhuoneeseen tai keittiöön. Asenna se helposti pintaan tai upota se kattoon saadaksesi tyylikästä valoa ja luo miellyttävää tunnelmaa tilaasi.
| SKU | 37029 |
|---|---|
| Wattage | 18W |
| Asennusreikä | 200 mm |
| Afmeting | 225*35mm |
| Dikte (in_mm) | 35 mm |
| Diameter | 223 |
| voorraad | 4 päivää |
| Paino | 0.370000 |
| Voltage | 220V |
| Type lichtbron | LED |
| Te gebruiken bij temp. | -20/+40 |
| Lumen | 105 litraa/paino |
| Incl. Driver | Kyllä |
| Ip | IP20 |
| Kwh/jaar | 36 |
| Geleverd incl. lichtbron | Kyllä |
| Gebruik | Sisällä |
| Beam Angle | 110° |
| Warranty | 2 vuotta |
| Behuizing | Muovi |
| Energielabel | A+++ |
| Lifetime [h] | 17 000 tuntia |
| Certificate | CE / RoHS |
| Cooperation with a dimmer | Ei |
| Cri | >80 |
| Tuotteen väri | Valkoinen |
Write Your Own Review







