GU10 Älylamppu 10W AR111 SMD Valkoinen 30° CCT+DIMM Wi-Fi/BT
SKU
WOJ+14512
10,37 € 8,57 €
5702 Varastossa
-
4 päivää -
2 vuotta -
110x70mm -
1050 -
10W -
IP20
- Luokat:
- Älykkäät LED-lamput
- GU10
- LED AR111
Älykkään LED-kohdevalon asennus (AR111 GU10)
Tämä lamppu on älykäs LED-kohdevalaisin, joka toimii 230 voltin jännitteellä ja jota on helppo ohjata puhelinsovelluksella. Et tarvitse teknistä tietämystä – asennus on nopeaa ja helppoa.
Tarvitset:
- Valaisin (kohdevalaisin), jossa on GU10-kanta
- 230 V:n virtalähde (vakioverkkojännite)
- Älypuhelin (Android tai iPhone)
- WiFi-verkko (2,4 GHz)
Asennus:
- Katkaise virta turvallisuutesi vuoksi.
- Aseta lamppu GU10-kantaan (aseta ja käännä neljänneskierros).
- Kytke virta takaisin päälle.
- Lataa sovellus puhelimeesi:
Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tuya.smart
iPhone: https://apps.apple.com/app/smart-life-smart-living/id1034649547
- Avaa sovellus ja luo tili tarvittaessa.
- Aseta lamppu pariliitostilaan (yleensä kytkemällä lamppu päälle/pois muutaman kerran, kunnes se alkaa vilkkua).
- Lisää lamppu sovellukseen ja yhdistä se Wi-Fi-verkkoon.
Käyttö:
Asennuksen jälkeen voit helposti käyttää puhelintasi seuraaviin toimintoihin:
- Valon kytkeminen päälle ja pois
- Valon himmentäminen
- Valon värin säätäminen (lämpimästä viileään valkoiseen)
- Automaattisten aikataulujen asettaminen (esim. automaattinen päällekytkentä illalla)
Tärkeää:
- Seinäkytkimen on aina oltava päällä, jotta valoa voidaan ohjata sovelluksen kautta
- Älä käytä perinteistä himmennintä, koska se voi aiheuttaa häiriöitä
Muutamassa minuutissa sinulla on täysi valaistuksen hallinta – yksinkertaista, älykästä ja mukavaa.
| SKU | WOJ+14512 |
|---|---|
| Light Colour | K3000 - K5800 |
| Wattage | 10W |
| Minimale aankoop | 1 Kappale |
| Afmeting | 110x70mm |
| Diameter | 110 mm |
| Aantal | Vähimmäisosto 5 kappaletta |
| voorraad | 4 päivää |
| Paino | 0.090000 |
| Voltage | 220V |
| Aansluiting | GU10 |
| Type lichtbron | LED |
| Te gebruiken bij temp. | -20/+40 |
| Lumen | 1050 |
| Incl. Driver | Kyllä |
| Ip | IP20 |
| Kwh/jaar | 20 |
| Geleverd incl. lichtbron | Kyllä |
| Gebruik | Käytä sisällä ja ulkona |
| Beam Angle | 30° |
| Warranty | 2 vuotta |
| Behuizing | Muovi |
| Energielabel | A+++ |
| Lifetime [h] | 17 000 tuntia |
| Certificate | CE |
| Cooperation with a dimmer | ÄLYKÄS |
| Cri | >80 |
| Tuotteen väri | Valkoinen |
Write Your Own Review


