E27 LED-lamppu RGB+W 270º 10W kaukosäätimellä
Dikroinen lamppu on valmistettu LED-järjestelmällä energiansäästön lisäämiseksi.
Tässä valkoisessa RGB-mallissa on kaukosäädin ja 10 W: n teho, joten voit säätää ympäristöä haluamallasi tavalla.
Se sopii erinomaisesti sisätilojen sisustamiseen kunkin käyttäjän tarpeiden mukaan.
Hinta:
Ostamme tuotteemme suoraan tehtaalta ilman välikäsiä. Siksi voimme tarjota tuotteitamme erittäin kilpailukykyiseen hintaan.
Jos tarvitset suurempia määriä tai olet jälleenmyyjä, ota meihin yhteyttä KLIKKAA TÄSTÄ
| SKU | XT1987 |
|---|---|
| Light Colour | RGBW |
| Wattage | 10W |
| Minimum Order | 5 |
| Afmeting | Ø60x110 mm |
| Paino | 0.100000 |
| Type lichtbron | LED |
| Te gebruiken bij temp. | -20°C ~ +55°C |
| Lumen | 70 lm/W |
| Incl. Driver | Kyllä |
| LED Type | SMD-levy |
| Ip | IP20 |
| Kwh/jaar | 20 |
| Geleverd incl. lichtbron | Kyllä |
| Gebruik | Sisällä |
| Beam Angle | 270 |
| Warranty | 2 vuotta |
| Energielabel | A+ |
| Lifetime [h] | 100 000 |
| Certificate | CE / RoHS |
Write Your Own Review

