Säädettävä valkoinen LED-kohdevalo 50 W uppoasennukseen, väriltään K4000 tai K6000
SKU
XT965
Vain %1 jäljellä
-
3 vuotta -
Ø190mm x H 160 mm -
100 lm/W -
50W -
IP20
- Luokat:
50 W:n pyöreä, säädettävä LED-kohdevalo 24º
60 W:n alumiininen upotettava LED-kohdevalaisin on erittäin moderni ja siinä on valkoinen viimeistelyrengas. 100 asteen valokeilan ansiosta tämä on ihanteellinen valaisin sisätilojen valon tarkentamiseen ja heijastusten välttämiseen.
Saatavilla koossa K3000 , K4000 ja K6000. Voit valita oikean värin tuotteen mukana. Jos väriäsi ei ole listassa, tuote on loppu varastosta. Ota meihin yhteyttä toimitusajan suhteen, mieluiten sähköpostitse : info@dimay.com
| SKU | XT965 |
|---|---|
| Wattage | 50W |
| Minimum Order | 1 |
| Afmeting | Ø190mm x H 160 mm |
| Aantal | Vähimmäisosto 2 kappaletta |
| Paino | 3.500000 |
| Aansluiting | Näyttökaapeli +/- 40 cm |
| Type lichtbron | LED |
| Te gebruiken bij temp. | -20°C ~ +55°C |
| Lumen | 100 lm/W |
| Incl. Driver | Kyllä |
| LED Type | COB |
| Ip | IP20 |
| Kwh/jaar | 100 |
| Geleverd incl. lichtbron | Kyllä |
| Gebruik | Sisällä |
| Beam Angle | 24º |
| Warranty | 3 vuotta |
| Behuizing | Alumiini |
| Energielabel | A+ |
| Lifetime [h] | 50 000 |
| Certificate | CE / RoHS / TÜV |
| Cooperation with a dimmer | Ei |
| Cri | 80 |
Write Your Own Review

