Pyöreä LED-paneeli Ø200mm 20wattia valkoinen sis. ajurin
SKU
887B
Vain %1 jäljellä
-
1–2 päivää -
2 vuotta -
Ф 200mm * H15mm -
100 l/vk -
20W -
IP44
- Luokat:
- Pistorasia
Pyöreä LED-paneeli upotettava 20 cm 20 wattia sopii:
Alaslasketut katot, kipsilevykatot, toimitetaan liitäntälaitteella.
Valoteho:
Tämän LED-paneelin tehonkulutus on 20 wattia ja valoteho 85 l/w.
Saatavilla koossa K3000 , K4000 ja K6000. Voit valita oikean värin tuotteen mukana. Jos väriäsi ei ole listassa, tuote on loppu varastosta. Ota meihin yhteyttä toimitusajan suhteen, mieluiten sähköpostitse : info@dimay.com
Viimeistely:
Tässä LED-alasvalaisimessa on valkoinen reunus ja se on 10 mm paksu.
Hinta:
Ostamme tuotteemme suoraan tehtaalta ilman välikäsiä. Siksi voimme tarjota tuotteitamme erittäin kilpailukykyiseen hintaan.
Jos tarvitset suurempia määriä tai olet jälleenmyyjä , ota meihin yhteyttä KLIKKAA TÄSTÄ
| SKU | 887B |
|---|---|
| Wattage | 20W |
| Minimum Order | 1 |
| Afmeting | Ф 200mm * H15mm |
| Dikte (in_mm) | 15 mm |
| voorraad | 1–2 päivää |
| Paino | 1.000000 |
| Aansluiting | Näyttökaapeli +/- 40 cm |
| Type lichtbron | LED |
| Te gebruiken bij temp. | -20°C +45°C |
| Lumen | 100 l/vk |
| Incl. Driver | Kyllä |
| LED Type | SMD 2835 |
| Ip | IP44 |
| Kwh/jaar | 40 |
| Geleverd incl. lichtbron | Kyllä |
| Gebruik | Käytä sisällä ja ulkona |
| Beam Angle | 120° |
| Warranty | 2 vuotta |
| Behuizing | Muovi |
| Energielabel | A+++ |
| Lifetime [h] | 30 000 |
| Certificate | CE / RoHS |
| Cooperation with a dimmer | Ei |
| Cri | 80 |
Write Your Own Review

