LED-valonheitin 100 W IP65 – Energiatehokas ulkovalaisin puutarhaan ja julkisivuun
SKU
542B
Vain %1 jäljellä
-
4 päivää -
2 vuotta -
L 251 x W 207 X L 26mm -
8000 litraa -
100 W -
IP65
- Luokat:
- LED-rakennusvalot
- Rakennusvalot
- Pistorasia
100 W:n IP65-luokiteltu LED-valonheitin on täydellinen ratkaisu kaikille, jotka etsivät tehokasta ja kestävää ulkovalaistusta . Modernin mustan muotoilunsa ja kompaktien mittojensa ansiosta tämä ulkokäyttöön tarkoitettu LED-valonheitin sopii vaivattomasti mihin tahansa puutarhaan, julkisivuun, ajotielle tai parkkipaikalle. 87 lumenin valoteholla, 100°:n valokeilalla ja 70:n CRI-luvulla tämä ulkokäyttöön tarkoitettu LED-valonheitin tarjoaa kirkasta ja luotettavaa valoa.
IP65-luokitus takaa, että lamppu on täysin pöly- ja vedenpitävä, joten se sopii erinomaisesti kaikkiin sääolosuhteisiin. Asennus on helppoa 40 cm:n virtajohdon ansiosta. Tällä LED-rakennusvalaisimella on 2 vuoden takuu , joten voit olla varma laadusta ja kestävyydestä.
| SKU | 542B |
|---|---|
| Wattage | 100 W |
| Voltage | 220V |
| Energy consumption | 100 kWh/1000h |
| Frequency | 50 Hz |
| Power factor | 0,9 |
| Lumen | 8000 litraa |
| Beam Angle | 120º |
| Te gebruiken bij temp. | -20°C - +40°C |
| Lifetime [h] | 25 000 tuntia |
| Behuizing | Alumiini ja lasi |
| IK | 07 |
| Ip | IP65 |
| Tuotteen väri | Musta |
| Afmeting | L 251 x W 207 X L 26mm |
| Minimale aankoop | 1 Kappale |
| Paino | 0.947000 |
| Warranty | 2 vuotta |
| voorraad | 4 päivää |
| Aansluiting | Näyttökaapeli +/- 40 cm |
| Type lichtbron | LED |
| Incl. Driver | Kyllä |
| LED Type | Epistar 200 SMD5730 |
| Kwh/jaar | 140 |
| Geleverd incl. lichtbron | Kyllä |
| Gebruik | Käytä sisällä ja ulkona |
| Energielabel | A++ |
| Certificate | CE / RoHS / TÜV |
| Cooperation with a dimmer | Ei |
| Dikte (in_mm) | 26 |
| Cri | 70 |
Write Your Own Review




