LED-kiskokohdevalo 25W 1-vaiheinen musta design 100L/W
SKU
791B
Vain %1 jäljellä
-
1–2 päivää -
2 vuotta -
200*155mm -
100 p/p -
25W -
IP20
LED-kiskovalaisin/kohdevalo:
Nämä LED-kiskovalaisimet ovat kallistettavia ja 360 astetta pyöriviä, niillä on sama vaikutus kuin LED-kohdevaloilla, ja niitä käytetään ensisijaisesti tiettyjen tuotteiden tai esineiden korostamiseen. Niitä löytyy yleisesti kaupoista, tavarataloista, museoista, gallerioista jne.
LED-kiskovalaisimia voidaan helposti siirtää kiskoa pitkin (myydään erikseen) halutun valaistuksen saavuttamiseksi. Yksinkertaisen rakenteensa ansiosta LED-kiskovalaisin/kohdevalaisin voidaan sijoittaa mihin tahansa hallitsematta tilaa; saatavilla mustana tai valkoisena kotelona.
Vaaleat värit ja intensiteetti:
LED-kiskovalaisimen/spottivalaisimen energiankulutus on 25 W ja valoteho 100 l/w.
Vaaleat värit:
Saatavilla koossa K3000 ja K4000. Voit valita oikean värin tuotteen mukana. Jos väriäsi ei ole luettelossa, tuote on loppu varastosta.
Kokoonpano:
Tämän Track Spotin kattoon kiinnittämiseen tarvitset erityisen kiskon (valinnainen). Kisko on 150 cm pitkä ja sitä voidaan pidentää adaptereilla.
Kisko on kytketty verkkovirtaan toiselta puolelta (katso video). Kaikki kohdevalot voidaan asentaa tähän kiskoon yksinkertaisella kiinnikkeellä, ja koska kyseessä on jännitesyöttöinen kisko, kohdevalot syttyvät heti kiinnityksen jälkeen (kytke ja käytä).
Takuu:
Tarjoamme LED-kiskovalaisimillemme/spottivalaisimillemme kahden vuoden takuun .
Nämä LED-kiskovalaisimet ovat kallistettavia ja 360 astetta pyöriviä, niillä on sama vaikutus kuin LED-kohdevaloilla, ja niitä käytetään ensisijaisesti tiettyjen tuotteiden tai esineiden korostamiseen. Niitä löytyy yleisesti kaupoista, tavarataloista, museoista, gallerioista jne.
LED-kiskovalaisimia voidaan helposti siirtää kiskoa pitkin (myydään erikseen) halutun valaistuksen saavuttamiseksi. Yksinkertaisen rakenteensa ansiosta LED-kiskovalaisin/kohdevalaisin voidaan sijoittaa mihin tahansa hallitsematta tilaa; saatavilla mustana tai valkoisena kotelona.
Vaaleat värit ja intensiteetti:
LED-kiskovalaisimen/spottivalaisimen energiankulutus on 25 W ja valoteho 100 l/w.
Vaaleat värit:
Saatavilla koossa K3000 ja K4000. Voit valita oikean värin tuotteen mukana. Jos väriäsi ei ole luettelossa, tuote on loppu varastosta.
Kokoonpano:
Tämän Track Spotin kattoon kiinnittämiseen tarvitset erityisen kiskon (valinnainen). Kisko on 150 cm pitkä ja sitä voidaan pidentää adaptereilla.
Kisko on kytketty verkkovirtaan toiselta puolelta (katso video). Kaikki kohdevalot voidaan asentaa tähän kiskoon yksinkertaisella kiinnikkeellä, ja koska kyseessä on jännitesyöttöinen kisko, kohdevalot syttyvät heti kiinnityksen jälkeen (kytke ja käytä).
Takuu:
Tarjoamme LED-kiskovalaisimillemme/spottivalaisimillemme kahden vuoden takuun .
| SKU | 791B |
|---|---|
| Wattage | 25W |
| Minimum Order | 1 |
| Afmeting | 200*155mm |
| Dikte (in_mm) | 155 metriä |
| Diameter | 155 mm |
| voorraad | 1–2 päivää |
| Paino | 0.200000 |
| Voltage | 220V |
| Type lichtbron | LED |
| Te gebruiken bij temp. | -40/+60 ºC |
| Lumen | 100 p/p |
| Incl. Driver | Kyllä |
| LED Type | COB-lamppu 25 W |
| Ip | IP20 |
| Kwh/jaar | 50 |
| Geleverd incl. lichtbron | Kyllä |
| Gebruik | Sisällä |
| Beam Angle | 60 astetta |
| Warranty | 2 vuotta |
| Behuizing | Alumiini |
| Energielabel | A++ |
| Lifetime [h] | 25 000 |
| Certificate | CE / RoHS |
| Cooperation with a dimmer | Ei |
| Cri | >80 |
| Tuotteen väri | Musta |
Write Your Own Review





