-
4 päivää -
2 vuotta -
45x70mm -
JÄLKEEN -
1W -
JÄLKEEN
- Luokat:
- Värilliset lamput E27
LED-PALLO 1W E-27: Tulevaisuuden valaistus
Tutustu LED BALLiin, valaistusinnovaatioon, joka yhdistää teknologian ja estetiikan. Vähimmäisteholla 1 W ja E-27-kannalla varustettu LED-valonlähde on vastaus nykyaikaisiin valaistustarpeisiisi. Sukella valaistussuunnittelun hienostuneisuuteen.
Tärkeimmät ominaisuudet:
Energiatehokas: Alhaisen 1 W:n kulutuksensa ansiosta LED-pallo on kestävän kehityksen ja energiatehokkuuden esimerkki.
Tasainen valaistus: Leveällä 270°:n valokeilakulmalla se varmistaa tasaisen valaistuksen ilman tummia kohtia.
Viileä värilämpötila: Tarjoaa viileää valoa, joka sopii erinomaisesti tiloihin, jotka vaativat maksimaalista kirkkautta ja modernia tunnelmaa.
Pallomainen muotoilu: Mitoillaan 45x70 mm ja painollaan vain 0,02 kg sen kompakti muotoilu sopii mihin tahansa tilaan, olipa se suuri tai pieni.
Taattu käyttöikä: Hyödynnä vaikuttava 17 000 tunnin käyttöikä, joka minimoi tiheät vaihdot ja niihin liittyvät kustannukset.
Luotettava takuu: Mukana vankka 2 vuoden takuu, joka tarkoittaa luotettavuutta ja mielenrauhaa.
Avainsanat: LED-PALLO, 1W, E-27, viileä valo, 270° säteilykulma, energiatehokkuus, pitkä käyttöikä, 2 vuoden takuu.
| SKU | WOJ+11796 |
|---|---|
| Light Colour | Groen |
| Wattage | 1W |
| Minimum Order | 4 |
| Afmeting | 45x70mm |
| Dikte (in_mm) | 45 mm |
| Diameter | 45 mm |
| voorraad | 4 päivää |
| Paino | 0.020000 |
| Aansluiting | E27 |
| Type lichtbron | LED |
| Te gebruiken bij temp. | -20/+40 |
| Lumen | JÄLKEEN |
| Incl. Driver | Kyllä |
| Ip | JÄLKEEN |
| Kwh/jaar | 2 |
| Geleverd incl. lichtbron | Kyllä |
| Gebruik | Käytä sisällä ja ulkona |
| Beam Angle | 270 |
| Warranty | 2 vuotta |
| Behuizing | Alumiini ja lasi |
| Energielabel | A+++ |
| Lifetime [h] | 17 000 tuntia |
| Certificate | CE / RoHS |
| Cooperation with a dimmer | Ei |
| Cri | 80 |
| Tuotteen väri | Vihreä |



