1,80 € 1,49 €
1699 Varastossa
-
4 päivää -
2 vuotta -
45x70mm -
JÄLKEEN -
1W -
JÄLKEEN
- Luokat:
- Värilliset lamput E27
LED-PALLO 1W E-27 RGB: Monivärinen valaistus moderneihin tiloihin
LED BALL 1W E-27 RGB on väriä vaihtava LED-valonlähde, jossa on E-27-kanta ja pallomainen muoto. Se on erittäin energiatehokas vaihtoehto, jonka teho on vain 1 W.
Tärkeimmät ominaisuudet:
Monivärinen valaistus: LED-pallo ei tarjoa vain yhtä väriä; RGB-toiminnon ansiosta voit säätää valaistusta tilanteen tai tunnelman mukaan.
Energiatehokkuus: Vain 1 W:n tehollaan tämä LED on kustannustehokas valinta suorituskyvystä tinkimättä.
Laaja valokeila: 260°:n valokeila takaa tasaisen valonjaon ja valaisee riittävästi laajoja alueita.
Avainsanat: LED-PALLO 1W, E-27 RGB, Monivärinen valaistus, Energiatehokkuus, Laaja valokeila, 2 vuoden takuu.
| SKU | WOJ+13105 |
|---|---|
| Light Colour | RGB |
| Wattage | 1W |
| Minimum Order | 4 |
| Afmeting | 45x70mm |
| Dikte (in_mm) | 45 mm |
| Diameter | 45 mm |
| voorraad | 4 päivää |
| Paino | 0.020000 |
| Aansluiting | E27 |
| Type lichtbron | LED |
| Te gebruiken bij temp. | -20/+40 |
| Lumen | JÄLKEEN |
| Incl. Driver | Kyllä |
| Ip | JÄLKEEN |
| Kwh/jaar | 2 |
| Geleverd incl. lichtbron | Kyllä |
| Gebruik | Sisällä |
| Beam Angle | 260 |
| Warranty | 2 vuotta |
| Behuizing | Lasi |
| Energielabel | A+++ |
| Lifetime [h] | 17 000 tuntia |
| Certificate | CE / RoHS |
| Cooperation with a dimmer | Ei |
| Cri | 80 |
| Tuotteen väri | N/A |
Write Your Own Review



