-
4 päivää -
2 vuotta -
45x72mm -
100 l/vk -
1W -
IP20
- Luokat:
- LED-hehkulamput
- E27
v
LED-lamppu 1W E27 COG CLEAR: Tyylikästä ja tehokasta valaistusta jokaiseen huoneeseen
LED BALL 1W E27 COG CLEAR -lamppu yhdistää eleganssin ja toimivuuden. Läpinäkyvän lasisen pallomuotoilunsa ansiosta tämä lamppu ei ainoastaan valaise, vaan myös kaunistaa mitä tahansa tilaa.
Tärkeimmät ominaisuudet:
Moderni muotoilu: Valaisimessa on kirkas lasikupu, joka lisää ripauksen eleganssia ja modernia tyyliä mihin tahansa ympäristöön.
Korkea suorituskyky: 100 lm/W:n valotehokkuudella se tarjoaa kirkasta valoa ja kuluttaa vain vähän energiaa.
COG-teknologia: Varustettu korkealaatuisilla COG-filamenteilla, se varmistaa paremman energiatehokkuuden ja pitkän käyttöiän.
Leveä valokeila: 300°:n valokeilan kulma varmistaa valon tasaisen jakautumisen ja valaisee tehokkaasti huoneen jokaisen nurkan.
Tekniset tiedot: 1 W:n teholla ja 2700 K:n lämpimällä värilämpötilalla se sopii erinomaisesti viihtyisän ja mukavan tunnelman luomiseen.
Helppo asennus: Vakiomallisen E27-kannan ansiosta se on helppo asentaa erilaisiin valaisimiin ja lamppuihin.
Takuu ja kestävyys: Kahden vuoden takuun ansiosta käyttäjät voivat luottaa tämän LED-lampun laatuun ja luotettavuuteen.
Avainsanat: LED-PALLO 1W E27, kirkas lasipolttimo, valotehokkuus 100 lm/W, COG-teknologia, 300°:n säteilykulma, lämmin valkoinen valo 2700 K, E27-kanta, 17 000 tunnin käyttöikä, 2 vuoden takuu.
| SKU | 1458184 |
|---|---|
| Wattage | 1W |
| Lumen | 100 l/vk |
| Beam Angle | 300° |
| Te gebruiken bij temp. | -20/+40 |
| Lifetime [h] | 17 000 tuntia |
| Behuizing | Alumiini ja Lasi |
| Ip | IP20 |
| Afmeting | 45x72mm |
| Paino | 0.015000 |
| Warranty | 2 vuotta |
| voorraad | 4 päivää |
| Aansluiting | E27 |
| Type lichtbron | LED |
| Incl. Driver | Kyllä |
| Kwh/jaar | 2 |
| Geleverd incl. lichtbron | Kyllä |
| Gebruik | Sisällä |
| Energielabel | A+++ |
| Certificate | CE / RoHS |
| Cooperation with a dimmer | Ei |
| Dikte (in_mm) | 45 mm |
| Cri | >80 |
| Diameter | 45 mm |


