-
1–2 päivää -
2 vuotta -
28x1200mm -
108 litraa/paino -
18W -
IP20
Esittelemme 18,5 W:n nanomuovista valmistetun LED-putkemme G13-kannalla – monipuolisen valaistusratkaisun, joka on suunniteltu valaisemaan tilaasi tehokkaasti ja kestävästi. Kestävästä muovista valmistettu LED-putki takaa pidemmän käyttöiän ja särkymättömyyden, mikä tekee siitä luotettavan valonlähteen.
Tärkeimmät ominaisuudet:
Energiatehokas valaistus: 18,5 watin teholla ja 2000 lumenin valovirralla tämä LED-putki tarjoaa kirkasta ja tehokasta valaistusta ympäristöösi. Lampun hyötysuhde 108 lm/W varmistaa energiatehokkaan suorituskyvyn.
Värilämpötila-asetukset: Saatavilla sävyissä K3000 (lämmin valkoinen), K4000 (neutraali valkoinen) ja K6000 (viileä valkoinen), joiden avulla voit luoda huoneeseesi haluamasi tunnelman.
Kestävä ja turvallinen: Muovin käyttö tekee putkesta kestävän ja rikkoutumattoman, mikä on erityisen hyödyllistä kuljetuksen aikana. 17 000 tunnin käyttöikänsä ansiosta tämä LED-putki tarjoaa pitkäikäisen valaistuksen.
Laaja valonleveys: Leveän 270°:n valokeilan ansiosta tämä putki varmistaa huoneen tasaisen valaistuksen.
Helppo asennus: Mukana toimitetaan käynnistin, joten asennus on vaivatonta.
Tekniset tiedot: Putken jännite on 230 V, värilämpötila 3000 K (lämmin valkoinen) ja kanta G13. Kahden vuoden takuun ansiosta tarjoamme mielenrauhaa ostoksessasi.
Modernisoi valaistustasi nanomuovisilla LED-putkillamme ja nauti tehokkaasta, kestävästä ja kirkkaasta valaistuksesta tilassasi.
| SKU | 6820BH |
|---|---|
| Wattage | 18W |
| Voltage | 220V |
| Energy consumption | 19 kWh/1000h |
| Frequency | 50 Hz |
| Power factor | 0,65 |
| Lumen | 108 litraa/paino |
| Beam Angle | 270° |
| Te gebruiken bij temp. | -20°C +40°C |
| Lifetime [h] | 17 000 tuntia |
| Behuizing | Muovi |
| Ip | IP20 |
| Tuotteen väri | Valkoinen |
| Afmeting | 28x1200mm |
| Paino | 0.100000 |
| Warranty | 2 vuotta |
| voorraad | 1–2 päivää |
| Aansluiting | G13 |
| Type lichtbron | LED |
| Incl. Driver | Kyllä |
| Kwh/jaar | 37 |
| Geleverd incl. lichtbron | Kyllä |
| Gebruik | Käytä sisällä ja ulkona |
| Energielabel | A++ |
| Certificate | CE / RoHS |
| Cooperation with a dimmer | Ei |
| Dikte (in_mm) | 28 mm |
| Cri | 80 |
| Diameter | 28 mm |





