LED-loisteputkivalaisin/kolmivaihesuojattu 60W 150cm 100L/w IP 65 (1 liitäntäpiste)
-
1–2 päivää -
2 vuotta -
1500mm -
120 p/k -
50W -
IP65
- Luokat:
- LED-valonlähteet
Teollinen LED-lamppu:
IP65-vedenpitäväLED-loistelamppu on teollisuuskäyttöön tarkoitettu LED- lamppu, joka toimitetaan täydellisenä, mukaan lukien asennettu ajuri, 40 cm:n virtajohto ja kaksi LED-nauhaa .
Lampun etuosa on valmistettu palonkestävästä materiaalista (PC), ja sen paloluokitus on V0, mikä tarkoittaa täydellistä iskunkestoa, hyvää sitkeyttä ja sitä voidaan taivuttaa 180 astetta repeämättä. Lampun takaosa on rakennettu täsmälleen samalla tavalla kuin etuosa, mutta siinä on silikonikumitiivistekehys täydellisen tiivistyksen takaamiseksi.
Valoteho:
Tämän LED-loistelampun tehonkulutus on 50 wattia ja valoteho 120 L/W.
Vaaleat värit:
Saatavilla koossa K3000 , K4000 ja K6000. Voit valita oikean värin tuotteen mukana. Jos väriäsi ei ole listassa, tuote on loppu varastosta. Ota meihin yhteyttä toimitusajan suhteen, mieluiten sähköpostitse: info@dimay.com
Kokoonpano:
Valaisin on helppo asentaa kattoon tai seinään mukana toimitetuilla metallikiinnikkeillä ja se on helppo kytkeä +/- 40 cm:n virtajohdolla. Valaisin on valmistettu useista suojamateriaaleista. LED-loistelamppu on vedenpitävä, pölytiivis, korroosionkestävä ja sillä on IP65-suojausluokitus .
Kolmiulotteisen LED-lampun käyttökohteet:
Suojaavan ominaisuutensa ansiosta sitä käytetään laajalti tehtaissa, varastoissa, maanalaisissa pysäköintihalleissa, konehuoneissa, tunneleissa, tekstiilitehtaissa, lääketehtaissa, elintarviketehtaissa, huoltoasemilla jne. Valaisinta voidaan käyttää myös ulkona ja kosteissa tiloissa.
Hinta:
Ostamme tuotteemme suoraan tehtaalta ilman välikäsiä. Siksi voimme tarjota tuotteitamme erittäin kilpailukykyiseen hintaan.
Jos tarvitset suurempia määriä tai olet jälleenmyyjä, ota meihin yhteyttä KLIKKAA TÄSTÄ.
| SKU | 8030B |
|---|---|
| Wattage | 50W |
| Minimum Order | 1 |
| Afmeting | 1500mm |
| Dikte (in_mm) | 80 mm |
| voorraad | 1–2 päivää |
| Paino | 3.500000 |
| Aansluiting | LED-ohjain |
| Type lichtbron | LED |
| Te gebruiken bij temp. | -20°C - 60°C |
| Lumen | 120 p/k |
| Incl. Driver | Kyllä |
| LED Type | Epistar 360 kpl SMD2835 |
| Ip | IP65 |
| Kwh/jaar | 100 |
| Geleverd incl. lichtbron | Kyllä |
| Gebruik | Käytä sisällä ja ulkona |
| Beam Angle | 120 |
| Warranty | 2 vuotta |
| Behuizing | Alumiini |
| Energielabel | A++ |
| Lifetime [h] | 50000 |
| Certificate | CE / RoHS |
| Cooperation with a dimmer | Ei |
| Cri | 80 |

