Vain %1 jäljellä
LED-lamppu 6W E27 COG kirkas: Monipuolinen ja loistava valaistusratkaisu
E27
-
4 päivää -
2 vuotta -
45x72mm -
142 l/paino -
6W -
IP20
- Luokat:
- LED-hehkulamput
- E27
| SKU | 1439654 |
|---|---|
| Wattage | 6W |
| Lumen | 142 l/paino |
| Beam Angle | 300° |
| Te gebruiken bij temp. | -20/+40 |
| Lifetime [h] | 17 000 tuntia |
| Behuizing | Alumiini ja Lasi |
| Ip | IP20 |
| Afmeting | 45x72mm |
| Paino | 0.030000 |
| Warranty | 2 vuotta |
| voorraad | 4 päivää |
| Aansluiting | E27 |
| Type lichtbron | LED |
| Incl. Driver | Kyllä |
| Kwh/jaar | 12 |
| Geleverd incl. lichtbron | Kyllä |
| Gebruik | Sisällä |
| Energielabel | A+++ |
| Certificate | CE / RoHS |
| Cooperation with a dimmer | Ei |
| Dikte (in_mm) | 45 mm |
| Cri | >80 |
| Diameter | 45 mm |
Write Your Own Review


