Vain %1 jäljellä
-
4 päivää -
2 vuotta -
37x100mm -
52lm -
6W -
IP20
- Luokat:
- E14
| SKU | ABCWOJ+14385 |
|---|---|
| Wattage | 6W |
| Minimum Order | 1 box |
| Afmeting | 37x100mm |
| Aantal | Vähimmäisosto 2 kappaletta |
| voorraad | 4 päivää |
| Paino | 0.030000 |
| Aansluiting | E14 |
| Type lichtbron | LED |
| Te gebruiken bij temp. | -20/+40 |
| Lumen | 52lm |
| Incl. Driver | Kyllä |
| Ip | IP20 |
| Kwh/jaar | 12 |
| Geleverd incl. lichtbron | Kyllä |
| Gebruik | Sisällä |
| Beam Angle | 160 |
| Warranty | 2 vuotta |
| Energielabel | A+++ |
| Lifetime [h] | 17 000 tuntia |
| Certificate | CE |
| Cooperation with a dimmer | Ei |
Write Your Own Review

