| SKU | XT90400 |
|---|---|
| Light Colour | K6000 |
| Wattage | 5W |
| Minimum Order | 4 |
| Afmeting | 335*245*45mm |
| Dikte (in_mm) | 245 mm |
| Paino | 1.000000 |
| Type lichtbron | LED |
| Te gebruiken bij temp. | -20°C ~ +55°C |
| Lumen | 80 l/vk |
| Incl. Driver | Kyllä |
| LED Type | SMD-levy |
| Ip | IP20 |
| Kwh/jaar | 10 |
| Geleverd incl. lichtbron | Kyllä |
| Gebruik | Sisällä |
| Beam Angle | 180º |
| Warranty | 2 vuotta |
| Behuizing | Muovi |
| Energielabel | A+++ |
| Lifetime [h] | 30 000 |
| Certificate | CE / RoHS |
| Cooperation with a dimmer | Ei |
| Cri | 80 |
Write Your Own Review

