-
4 päivää -
2 vuotta -
96x229 mm -
107 litraa/paino -
30W -
IP20
- Luokat:
- Led Parisienne-katuvalaisin E27
- E27
LED-KATUVALAISIN PARISIENNE 30W E27 PREMIUM COG MILKY
LED STREET LAMP PARISIENNE 30W yhdistää klassisen hehkulampun muodon edistyneeseen COG-hehkulankatekniikkaan, mikä varmistaa paremman energiatehokkuuden ja näyttävän muotoilun. E27-kannan ja korkean 107 lm/W:n valotehokkuuden ansiosta tämä lamppu tarjoaa neutraalin, yleismaailmallisesti miellyttävän valon (4000K).
Tärkeimmät ominaisuudet:
Klassinen muotoilu twistillä: PARISIENNE-lamppu yhdistää perinteisen hehkulampun viehätyksen moderniin COG-hehkulankatekniikkaan varmistaen sekä estetiikan että tehokkuuden.
Parannettu energiatehokkuus: Kestävien COG-filamenttien ansiosta lamppu kuluttaa minimaalisesti sähköä, mikä tekee siitä kestävän valaistusratkaisun.
Korkea valotehokkuus: 107 lm/W:n valotehokkuudella se takaa kirkkaan ja tasaisen valaistuksen pienemmällä energiankulutuksella.
Universaali valon lämpötila: Neutraali 4000K:n valon väri tarjoaa monipuolisen valaistusratkaisun, joka sopii erilaisiin ympäristöihin.
Laaja valaistusalue: Laaja 300°:n sädekulma varmistaa laajan valokentän, jolloin huoneet tuntuvat tasaisesti valaistuilta.
Kestävyys ja luotettavuus: 17 000 tunnin käyttöiän ja IP20-suojausluokan ansiosta tämä lamppu lupaa pitkäikäistä suorituskykyä ja kestävyyttä.
Helppo asennus: Vakiomallisen E27-kannan ansiosta PARISIENNE-lampun asentaminen on helppoa ja vaivatonta.
| SKU | WOJ+80720 |
|---|---|
| Wattage | 30W |
| Voltage | 220V |
| Energy consumption | 30 kWh/1000h |
| Frequency | 50 Hz |
| Power factor | 0,9 |
| Lumen | 107 litraa/paino |
| Light Colour | K4000 |
| Beam Angle | 260° |
| Te gebruiken bij temp. | -20/+40 |
| Lifetime [h] | 17 000 tuntia |
| Behuizing | Alumiini ja Lasi |
| Ip | IP20 |
| Tuotteen väri | Valkoinen |
| Afmeting | 96x229 mm |
| Minimale aankoop | 1 Kappale |
| Paino | 0.360000 |
| Warranty | 2 vuotta |
| voorraad | 4 päivää |
| Aansluiting | E27 |
| Type lichtbron | LED |
| Incl. Driver | Kyllä |
| Kwh/jaar | 60 |
| Geleverd incl. lichtbron | Kyllä |
| Gebruik | Käytä sisällä ja ulkona |
| Energielabel | A+++ |
| Certificate | CE / RoHS |
| Cooperation with a dimmer | Ei |
| Dikte (in_mm) | 96 mm |
| Cri | 80 |
| Diameter | 96 mm |

