-
4 päivää -
2 vuotta -
76x210 mm -
170 l/vk -
20W -
IP20
- Luokat:
- Led Parisienne-katuvalaisin E27
- E27
LED PARISIENNE KATUVALAISIN 20W E27 PREMIUM COG MILKY
20 W:n LED PARISIENNE STREET LAMP on muodoltaan klassisen kynttilän kaltainen ja siinä on E27-kanta. Tämä lamppu erottuu edukseen korkean 170 lm/W:n valotehokkuutensa ansiosta, minkä ansiosta se valaisee tilat kirkkaasti ja kuluttaa mahdollisimman vähän sähköä. Kestävien COG-filamenttien ansiosta tämä lamppu on erityisen energiatehokas.
Tärkeimmät ominaisuudet:
Klassinen muotoilu, moderni suorituskyky: PARISIENNE yhdistää kynttilän ajattoman muotoilun edistyneeseen COG-filamenttiteknologiaan optimaalisen suorituskyvyn saavuttamiseksi.
Korkea valotehokkuus: 170 lm/W:n valotehokkuudella se tarjoaa kirkkaan valaistuksen minimaalisella energiankulutuksella varmistaen tasaisen ja tehokkaan valaistuksen.
Universaali ja neutraali valaistus: Neutraalin 4000K:n valonvärin ansiosta se sopii täydellisesti erilaisiin ympäristöihin ja tarjoaa pehmeää ja miellyttävää valaistusta.
Laaja valaistusalue: Runsas 300°:n valaistuskulma varmistaa huoneen täyden ja tasaisen valaistuksen, mikä sopii erinomaisesti suuremmille alueille.
Kestävä ja luotettava: 17 000 tunnin käyttöiän ja 2 vuoden takuun ansiosta tämä lamppu on suunniteltu vuosien luotettavaan käyttöön.
Helppo asennus: Vakiomallisen E27-kannan ansiosta asennus on nopeaa ja helppoa ilman erityisosaamista.
Avainsanat: LED PARISIENNE -KATUVALAISIN, 20W, E27, COG-filamentti, valotehokkuus 170 lm/W, valon väri 4000K, säteilykulma 300°, käyttöikä 17 000 tuntia, 2 vuoden takuu.
| SKU | WOJ+80732 |
|---|---|
| Wattage | 20W |
| Lumen | 170 l/vk |
| Light Colour | K4000 |
| Beam Angle | 300° |
| Te gebruiken bij temp. | -20/+40 |
| Lifetime [h] | 17 000 tuntia |
| Behuizing | Alumiini ja Lasi |
| Ip | IP20 |
| Tuotteen väri | Valkoinen |
| Afmeting | 76x210 mm |
| Paino | 0.200000 |
| Warranty | 2 vuotta |
| voorraad | 4 päivää |
| Aansluiting | E27 |
| Type lichtbron | LED |
| Incl. Driver | Kyllä |
| Kwh/jaar | 40 |
| Geleverd incl. lichtbron | Kyllä |
| Gebruik | Käytä sisällä ja ulkona |
| Energielabel | A+++ |
| Certificate | CE / RoHS |
| Cooperation with a dimmer | Ei |
| Dikte (in_mm) | 76 mm |
| Cri | 80 |



