-
4 päivää -
2 vuotta -
45x74mm -
400lm -
8W -
IP20
- Luokat:
- LED-hehkulamput
- E27
- E27
LED-PALLO 4W E27 COG MILK WHITE: Tunnelmallista ja energiatehokasta valoa
Tutustu LED BALL 4W E27 COG MILK WHITE -lamppuun, joka on täydellinen yhdistelmä estetiikkaa ja energiatehokkuutta.
Tärkeimmät tuotteen ominaisuudet:
Tyylikäs muotoilu: Tämä LED-lamppu erottuvalla pallomaisella muodollaan tuo modernin ilmeen mihin tahansa huoneeseen.
Korkea valotehokkuus: Vaikuttavan 100 lm/W:n valotehokkuudella tämä lamppu tarjoaa kirkasta valoa minimaalisella energiankulutuksella.
Edistyksellinen COG-teknologia: Kestävien COG-filamenttien ansiosta tämä lamppu kuluttaa huomattavasti vähemmän virtaa, mikä parantaa energiatehokkuutta.
Tasainen valonjako: Leveä 300°:n valokeila takaa huoneen tasaisen valaistuksen.
Monipuolinen: Vakiokokoisen E27-kannan ansiosta tämä lamppu sopii erilaisiin sisävalaistussovelluksiin.
Kestävän kehityksen taattu: Tämä LED-lamppu on kestävä valinta, sillä sen käyttöikä on vähintään 17 000 tuntia ja sillä on kahden vuoden takuu.
Avainsanat: LED-PALLO 4W E27, Pallomainen muotoilu, Valotehokkuus 100 lm/W, COG-teknologia, Säteilykulma 300°, Lämmin valo 2700K, E27-kanta, 2 vuoden takuu.
| SKU | 1407427 |
|---|---|
| Wattage | 8W |
| Voltage | 220V |
| Lumen | 400lm |
| Beam Angle | 300° |
| Te gebruiken bij temp. | -20/+40 |
| Lifetime [h] | 17 000 tuntia |
| Behuizing | Alumiini ja Lasi |
| Ip | IP20 |
| Tuotteen väri | Valkoinen |
| Afmeting | 45x74mm |
| Minimale aankoop | 10 Kappale |
| Paino | 0.027000 |
| Warranty | 2 vuotta |
| voorraad | 4 päivää |
| Aansluiting | E27 |
| Type lichtbron | LED |
| Incl. Driver | Kyllä |
| Kwh/jaar | 8 |
| Geleverd incl. lichtbron | Kyllä |
| Gebruik | Sisällä |
| Energielabel | A+++ |
| Certificate | CE / RoHS |
| Cooperation with a dimmer | Ei |
| Dikte (in_mm) | 45 mm |
| Cri | >80 |
| Diameter | 45 mm |


