-
4 päivää -
2 vuotta -
45x82mm -
100 l/vk -
1W -
IP20
- Luokat:
- E27
Tehokas valaistus LED-PALLOLLA 1W E27
Tutustu LED BALL 1W E27 -lamppuun, kompaktiin ja tehokkaaseen pallomaiseen valonlähteeseen, joka sopii erinomaisesti tilojen tasaiseen ja tehokkaaseen valaistukseen. Korkean 100 lm/W valotehokkuutensa ja vain 1 W:n virrankulutuksensa ansiosta tämä LED varmistaa merkittävät energiansäästöt tinkimättä valonlaadusta.
Selkeys ja tarkennus: Täydellinen teknisille alueille
Viileän 6000 K:n värilämpötilansa ansiosta tämä LED-lamppu tarjoaa kirkasta ja terävää valoa, joten se sopii erinomaisesti tiloihin, joissa vaaditaan maksimaalista keskittymistä ja tarkkuutta, kuten teknisiin työtiloihin. Leveän 270°:n valokeilan ansiosta huone valaistaan tasaisesti, jolloin varjot ja tummat pisteet poistuvat.
Kestävä kehitys ja luotettavuus: Pitkä käyttöikä
Tämän LED-valon käyttöikä on vähintään 17 000 tuntia ja sillä on kahden vuoden takuu, joten se tarjoaa kestävän ja luotettavan valaistusratkaisun tarpeisiisi.
Tärkeimmät ominaisuudet:
Energiatehokkuus: Luokkaan F luokiteltu valaisin tarjoaa optimaalisen valaistuksen minimaalisella energiankulutuksella.
Kompakti muotoilu: Mitoillaan 0,45 x 82 [mm] ja painollaan vain 0,027 kg se on helppo asentaa ja sopii erilaisiin käyttötarkoituksiin.
Monipuolinen käyttö: Ihanteellinen teknisten alueiden, toimistojen, studioiden ja muiden tilojen valaistukseen, joissa tarvitaan kirkasta ja kohdennettua valaistusta.
Luotettavuus ja turvallisuus: Toimii -20/+40 °C:n lämpötila-alueella, mikä takaa jatkuvan ja luotettavan valaistuksen erilaisissa olosuhteissa.
Avainsanat: LED-PALLO 1W E27, Valotehokkuus 100 lm/W, Viileä valaistus 6000K, Säteilykulma 270°, Elinikä 17 000 tuntia, 2 vuoden takuu, Tekninen valaistus.
| SKU | 1445015 |
|---|---|
| Wattage | 1W |
| Afmeting | 45x82mm |
| Dikte (in_mm) | 45 mm |
| Diameter | 45 mm |
| voorraad | 4 päivää |
| Paino | 0.027000 |
| Voltage | 220V |
| Aansluiting | E27 |
| Type lichtbron | LED |
| Te gebruiken bij temp. | -20/+40 |
| Lumen | 100 l/vk |
| Incl. Driver | Kyllä |
| Ip | IP20 |
| Kwh/jaar | 2 |
| Geleverd incl. lichtbron | Kyllä |
| Gebruik | Käytä sisällä ja ulkona |
| Beam Angle | 270° |
| Warranty | 2 vuotta |
| Behuizing | Alumiini ja tietokone |
| Energielabel | A+++ |
| Lifetime [h] | 17 000 tuntia |
| Certificate | CE / RoHS |
| Cooperation with a dimmer | Ei |
| Cri | 80 |
| Tuotteen väri | Valkoinen |


