-
4 päivää -
2 vuotta -
45x80mm -
80 l/vk -
4W -
IP20
- Luokat:
- E27
E27 4W LED-pisaranmuotoinen lamppu, joka sopii 230 V:n jännitteelle, on energiatehokas ja tyylikäs valaistusratkaisu erilaisiin käyttötarkoituksiin. Ainutlaatuisen pisaranmuotonsa ja vaikuttavien ominaisuuksiensa ansiosta tämä LED-lamppu sopii ihanteellisesti sekä sisä- että ulkokäyttöön.
Sovellukset:
E27 4W LED-pisaralamppu on monipuolinen ja ihanteellinen erilaisiin ympäristöihin, kuten:
Puutarhavalaistus: Luo tunnelmallinen tunnelma puutarhoihin, terasseille tai patioille.
Koristeelliset valaisimet: Aseta lamppu valaisimiin koristeellista ja energiatehokasta valaistusta varten.
Tapahtumat ja juhlat: Lisää lämmintä hehkua juhlatilaisuuksiin sekä sisällä että ulkona.
Edut:
Energiatehokas: Vain 4 watin teholla se tarjoaa alhaisen energiankulutuksen säilyttäen samalla kirkkauden.
Kestävyys: 17 000 tunnin käyttöikänsä ansiosta tämä LED-lamppu tarjoaa pitkäikäisen valaistuksen.
Mukana ajuri: Mukana tulee sisäänrakennettu ajuri helppoa asennusta varten.
Tekniset tiedot:
Kanta: E27
Teho: 4W
Jännite: 230 V
Mitat: 45 x 80 mm
Värilämpötila: Neutraali valkoinen (avainsana: LED E27 neutraali valkoinen)
Käyttö: Sopii sekä sisä- että ulkokäyttöön.
E27 4W LED-pisaralamppu yhdistää tyylikkään muotoilun energiatehokkaaseen suorituskykyyn, mikä tekee siitä erinomaisen valinnan erilaisiin valaistustarpeisiin. Olipa kyseessä ulkotilojen valaiseminen, koriste-elementtien lisääminen tai viihtyisän tunnelman luominen, tämä lamppu lisää sekä toiminnallisuutta että estetiikkaa mihin tahansa ympäristöön.
| SKU | 1303218 |
|---|---|
| Wattage | 4W |
| Minimum Order | 10 |
| Afmeting | 45x80mm |
| Dikte (in_mm) | 45 mm |
| voorraad | 4 päivää |
| Paino | 0.018000 |
| Voltage | 220V |
| Aansluiting | E27 |
| Type lichtbron | LED |
| Te gebruiken bij temp. | -20/+40 |
| Lumen | 80 l/vk |
| Incl. Driver | Kyllä |
| Ip | IP20 |
| Kwh/jaar | 8 |
| Geleverd incl. lichtbron | Kyllä |
| Gebruik | Käytä sisällä ja ulkona |
| Beam Angle | 160° |
| Warranty | 2 vuotta |
| Behuizing | Alumiini ja tietokone |
| Energielabel | A+++ |
| Lifetime [h] | 17 000 tuntia |
| Certificate | CE / RoHS |
| Cooperation with a dimmer | Ei |
| Cri | >80 |
| Tuotteen väri | Valkoinen |

