LED-valonheitin - Rakennusvalaisin musta 20W 85L/W IP65
-
4 päivää -
2 vuotta -
95x120x25mm -
1850 -
20W -
IP65-suojaus
- Luokat:
Ammattimainen rakennusvalaisin - valonheitin:
Floodlight on englanninkielinen sana rakennusvalaisimelle.
Tämä LED-rakennusvalaisin toimitetaan metallisen kiinnitystelineen ja +/- 0,30 cm:n liitäntäjohdon kanssa .
Valoteho:
LED-valonheitin - rakennusvalaisimen tehonkulutus on 20 wattia ja valoteho 85l/w.
Saatavilla koossa K3000, K4000 jaK6000; voit valita oikean värin tuotteen mukana.
Laatu:
LED-valonheittimet - Rakennusvalaisimet on valmistettu mustasta alumiinikotelosta ja etulasi on turvalasia.
LED-rakennusvalaisinta (valonheitintä) voidaan käyttää sekä sisällä että ulkona; valonheittimet toimitetaan vakiona IP65-luokituksella (vedenpitävä).
LED-valonheittimet - Rakennusvalot sopivat:
10–50 watin rakennusvalaisimia/valonheittimiä käytetään laajalti puutarhan, kuten puiden, pensaiden ja ajoväylien, valaisemiseen.
Yli 50 watin tehoisia versioita käytetään valaisemaan suurempia alueita, kuten urheilukenttiä, tenniskenttiä ja pysäköintialueita, mutta myös sisätiloja, kuten työpajoja, autotalleja ja teollisuushalleja.
| SKU | ABCSLI029038B |
|---|---|
| Wattage | 20W |
| Minimum Order | 1 box |
| Afmeting | 95x120x25mm |
| Dikte (in_mm) | 25 mm |
| voorraad | 4 päivää |
| Paino | 0.270000 |
| Aansluiting | Näyttökaapeli +/- 40 cm |
| Type lichtbron | LED |
| Te gebruiken bij temp. | -20/+40 |
| Lumen | 1850 |
| Incl. Driver | Ilman ajuria |
| LED Type | SMD-levy |
| Ip | IP65-suojaus |
| Kwh/jaar | 40 |
| Geleverd incl. lichtbron | Kyllä |
| Gebruik | Käytä sisällä ja ulkona |
| Beam Angle | 120 |
| Warranty | 2 vuotta |
| Behuizing | Alumiini ja Lasi |
| Energielabel | A+++ |
| Lifetime [h] | 17 000 tuntia |
| Certificate | CE |
| Cooperation with a dimmer | Ei |
| Cri | 80 |
| Tuotteen väri | Musta |

