21,16 € 17,49 €
894 Varastossa
LED Tri-proof-valaisin ilman 2 x LEDiä 150 cm
-
2–3 päivää -
2 vuotta -
L1585*W113*H63mm -
IP65-suojaus
- Luokat:
| SKU | 6866-150cm |
|---|---|
| Light Colour | K3000 |
| Minimum Order | 4 |
| Afmeting | L1585*W113*H63mm |
| Dikte (in_mm) | 63 mm |
| voorraad | 2–3 päivää |
| Paino | 1.000000 |
| Ip | IP65-suojaus |
| Geleverd incl. lichtbron | Ei |
| Gebruik | Käytä sisällä ja ulkona |
| Warranty | 2 vuotta |
| Certificate | CE |
| Cooperation with a dimmer | Ei |
Write Your Own Review

