LED-rakennusvalaisin/valonheitin musta 10 wattia liiketunnistimella 85L/W IP44
-
4 päivää -
2 vuotta -
160x104x25mm -
810 -
10W
- Luokat:
- Rakennusvalaisin anturilla
Ammattimainen rakennusvalaisin, jossa musta sensori:
Tämä LED-kohdevalaisin on varustettu liiketunnistimella; anturivalaisin sopii erinomaisesti ympäristösi valaisemiseen.
Esimerkiksi, kun kytket sen päälle yöllä rakennustyömaalla, valo varoittaa sinua heti, kun liikettä havaitaan.
Valaisimessa on metallinen kiinnitysteline ja +/- 0,30 cm:n liitäntäjohto.
Valoteho:
Rakennusvalaisimen tehonkulutus on 10 wattia ja valoteho 85 L/W.
Laatu:
Rakennusvalaisimemme koostuvat mustasta alumiinirungosta ja turvalasista valmistetusta etulasista.
Rakennusvalaisinta (Floodlight) voidaan käyttää sekä sisällä että ulkona; valonheittimet toimitetaan vakiona IP44-luokituksella (vedenpitävä).
LED-valonheittimet - Rakennusvalot sopivat:
10–50 watin rakennusvalaisimia/valonheittimiä käytetään laajalti puutarhan, kuten puiden, pensaiden ja ajoväylien, valaisemiseen.
Yli 50 watin tehoisia versioita käytetään valaisemaan suurempia alueita, kuten urheilukenttiä, tenniskenttiä ja pysäköintialueita, mutta myös sisätiloja, kuten työpajoja, autotalleja ja teollisuushalleja.
| SKU | ABCSLI029037 |
|---|---|
| Wattage | 10W |
| Minimum Order | 1 box |
| Afmeting | 160x104x25mm |
| voorraad | 4 päivää |
| Paino | 0.270000 |
| Aansluiting | Näyttökaapeli +/- 40 cm |
| Type lichtbron | LED |
| Te gebruiken bij temp. | -20+40 |
| Lumen | 810 |
| Incl. Driver | Ilman ajuria |
| Kwh/jaar | 20 |
| Geleverd incl. lichtbron | Kyllä |
| Gebruik | Käytä sisällä ja ulkona |
| Beam Angle | 100 |
| Warranty | 2 vuotta |
| Behuizing | Alumiini ja Lasi |
| Energielabel | A+++ |
| Lifetime [h] | 17000 |
| Certificate | CE |
| Cooperation with a dimmer | Ei |
| Tuotteen väri | Musta |

