LED-rakennusvalaisin 50 W IP65 – Tehokas valkoinen ulkovalaisin, energiatehokas ja kestävä
-
4 päivää -
2 vuotta -
176x137x25 mm -
86 lm/W -
50W -
IP65-suojaus
- Luokat:
- LED-rakennusvalot
- Rakennusvalot
50 W:n IP65-luokiteltu LED-rakennusvalaisin on tehokas ja energiatehokas ratkaisu sekä sisä- että ulkovalaistukseen. Modernin valkoisen alumiini- ja lasikotelonsa ansiosta lampulla on tyylikäs ulkonäkö ja se sopii esimerkiksi puutarhoihin, julkisivuihin, ajoväylille tai työpajoihin.
86 lumenin valoteholla wattia kohden ja 100°:n säteilykulmalla lamppu levittää kirkasta valoa laajalle alueelle. 80:n CRI:n ansiosta värit toistuvat luonnollisesti ja tarkasti. SMD LED -teknologia ja ohjainvapaa rakenne takaavat pitkän, jopa 17 000 tunnin käyttöiän.
Rakennusvalaisin on IP65-sertifioitu, täysin pöly- ja roiskevesitiivis, ja se kestää lämpötiloja -20 °C - +40 °C. Se on helppo asentaa ±40 cm:n virtajohdon avulla, ja se toimitetaan mukana tulevan valonlähteen kanssa.
500 grammaa painava ja kompaktin kokoinen (176x137x25 mm) lamppu on käytännöllinen ja monipuolinen. Lisäksi saat kahden vuoden takuun, joka takaa laadun ja luotettavuuden.
| SKU | 514W |
|---|---|
| Wattage | 50W |
| Voltage | 220V |
| Energy consumption | 50 kWh/1000h |
| Frequency | 50 Hz |
| Lumen | 86 lm/W |
| Beam Angle | 100 astetta |
| Te gebruiken bij temp. | -20/+40 |
| Lifetime [h] | 17 000 tuntia |
| Behuizing | Alumiini ja Lasi |
| IK | 07 |
| Ip | IP65-suojaus |
| Tuotteen väri | Valkoinen |
| Afmeting | 176x137x25 mm |
| Minimale aankoop | 1 Kappale |
| Paino | 0.500000 |
| Warranty | 2 vuotta |
| voorraad | 4 päivää |
| Aansluiting | Näyttökaapeli +/- 40 cm |
| Type lichtbron | LED |
| Incl. Driver | Ilman ajuria |
| LED Type | SMD-levy |
| Kwh/jaar | 100 |
| Geleverd incl. lichtbron | Kyllä |
| Gebruik | Käytä sisällä ja ulkona |
| Energielabel | A+++ |
| Certificate | CE |
| Cooperation with a dimmer | Ei |
| Dikte (in_mm) | 25 mm |
| Cri | 80 |





