LED-rakennusvalaisin 100 W IP65 – Tehokas valkoinen ulkovalaisin, energiatehokas ja kestävä
-
4 päivää -
2 vuotta -
251x207x26 mm -
87 lm/W -
100 W -
IP65-suojaus
- Luokat:
- LED-rakennusvalot
- Rakennusvalot
100 W:n IP65-luokiteltu LED-rakennusvalaisin on tehokas ja energiatehokas ratkaisu sekä sisä- että ulkovalaistukseen. Modernin valkoisen alumiini- ja lasikotelonsa ansiosta tällä valaisimella on tyylikäs ulkonäkö ja se sopii esimerkiksi puutarhoihin, julkisivuihin, pysäköintialueille tai työpajoihin.
87 lumenin valoteholla wattia kohden ja 100°:n säteilykulmalla lamppu levittää kirkasta valoa laajalle alueelle. CRI-arvon 70 ansiosta värit toistuvat luonnollisina. Epistar SMD2835 LED -teknologia ja ohjainvapaa rakenne takaavat pitkän, jopa 17 000 tunnin käyttöiän.
Rakennusvalaisin on IP65-sertifioitu, täysin pöly- ja roiskevesitiivis, ja se kestää lämpötiloja -20 °C - +40 °C. Se on helppo asentaa ±40 cm:n virtajohdon avulla, ja se toimitetaan mukana tulevan valonlähteen kanssa.
Vain 500 grammaa painava ja kompaktin kokoinen (251x207x26 mm) lamppu on käytännöllinen ja monipuolinen. Lisäksi saat kahden vuoden takuun, joka takaa laadun ja luotettavuuden.
| SKU | 526W |
|---|---|
| Wattage | 100 W |
| Voltage | 220V |
| Energy consumption | 100 kWh/1000h |
| Frequency | 50 Hz |
| Power factor | 0,9 |
| Lumen | 87 lm/W |
| Beam Angle | 100 astetta |
| Te gebruiken bij temp. | -20°C - +40°C |
| Lifetime [h] | 17 000 tuntia |
| Behuizing | Alumiini ja lasi |
| IK | 07 |
| Ip | IP65-suojaus |
| Tuotteen väri | Valkoinen |
| Afmeting | 251x207x26 mm |
| Minimale aankoop | 1 Kappale |
| Paino | 0.500000 |
| Warranty | 2 vuotta |
| voorraad | 4 päivää |
| Aansluiting | Näyttökaapeli +/- 40 cm |
| Type lichtbron | LED |
| Incl. Driver | Ilman ajuria |
| LED Type | Epistar SMD2835 |
| Kwh/jaar | 200 |
| Geleverd incl. lichtbron | Kyllä |
| Gebruik | Käytä sisällä ja ulkona |
| Energielabel | A+++ |
| Certificate | CE / RoHS |
| Cooperation with a dimmer | Ei |
| Dikte (in_mm) | 26 mm |
| Cri | 70 |





