LED-rakennusvalaisin / valonheitin 250 wattia 110 l/valonheitin, IP 66 vedenpitävä
SKU
540B
Vain %1 jäljellä
-
1–2 päivää -
3 vuotta -
L 380 x W 250 x H 130mm -
22 500 litraa -
250W -
IP66
- Luokat:
Ammattimainen rakennusvalaisin:
Tämä rakennusvalaisin toimitetaan metallisen kiinnitystelineen ja +/- 1,10 cm virtajohdon kanssa .
Valoteho:
Rakennusvalaisimen tehonkulutus on 250 wattia ja valoteho 22 500 lumenia.
Laatu:
Rakennusvalaisimemme koostuvat mustasta alumiinirungosta ja turvalasista valmistetusta etulasista.
Rakennusvalaisinta (Floodlight) voidaan käyttää sekä sisällä että ulkona; valonheittimet toimitetaan vakiona IP66-luokituksella (vedenpitävä).
Hinta:
Ostamme tuotteemme suoraan tehtaalta ja ilman välikäsiä. Siksi voimme tarjota tuotteitamme erittäin kilpailukykyiseen hintaan . Jos tarvitset suurempia määriä tai olet jälleenmyyjä , ota meihin yhteyttä.
| SKU | 540B |
|---|---|
| Wattage | 250W |
| Minimum Order | 1 |
| Afmeting | L 380 x W 250 x H 130mm |
| Dikte (in_mm) | 125 |
| voorraad | 1–2 päivää |
| Paino | 5.000000 |
| Aansluiting | Näyttökaapeli +/- 110 cm |
| Type lichtbron | LED |
| Te gebruiken bij temp. | -20°C - +60°C |
| Lumen | 22 500 litraa |
| Incl. Driver | Kyllä |
| LED Type | Epistar 2835 |
| Ip | IP66 |
| Kwh/jaar | 500 |
| Geleverd incl. lichtbron | Kyllä |
| Gebruik | Käytä sisällä ja ulkona |
| Beam Angle | 120 |
| Warranty | 3 vuotta |
| Behuizing | Alumiini |
| Energielabel | A++ |
| Lifetime [h] | 50000 |
| Certificate | CE / RoHS |
| Cooperation with a dimmer | Ei |
| Cri | 75 |
Write Your Own Review

