LED-paneeli 62x62cm – Ultraohut 9 mm – 40W 110 Lm/W – Välkkymätön ohjain – 3 vuoden takuu
SKU
12400
Vain %1 jäljellä
Energiatehokas LED-paneeli 62x62 cm, ihanteellinen upotettavaksi paneeliksi toimistoihin, kouluihin ja myymälöihin. Erittäin ohut (9 mm) ja välkkymätön ohjain miellyttävään valoon. Sisältää 3 vuoden takuun.
-
4 päivää -
3 vuotta -
620*620*9mm -
110 litraa/paino -
40W -
IP20
- Luokat:
- LED-paneelit
- LED-paneelit 62x62cm
| SKU | 12400 |
|---|---|
| Wattage | 40W |
| Minimale aankoop | 2 Kappale |
| Asennusreikä | 590 * 590 mm |
| Afmeting | 620*620*9mm |
| Dikte (in_mm) | 9 mm |
| voorraad | 4 päivää |
| Paino | 1.800000 |
| Voltage | 220V |
| Aansluiting | Näyttökaapeli +/- 40 cm |
| Type lichtbron | LED |
| Te gebruiken bij temp. | -20°C - +40°C |
| Lumen | 110 litraa/paino |
| Incl. Driver | Kyllä |
| Ip | IP20 |
| Kwh/jaar | 80 |
| Geleverd incl. lichtbron | Kyllä |
| Gebruik | Sisällä |
| Beam Angle | 120º |
| Warranty | 3 vuotta |
| Behuizing | Alumiini ja PMMA |
| Energielabel | A+++ |
| Lifetime [h] | 50000 |
| Certificate | CE / RoHS |
| Cooperation with a dimmer | Kyllä |
| Cri | 80 |
| Tuotteen väri | Valkoinen |
Write Your Own Review






