LED-paneeli 60x60cm 45W IP44 RA90 K4000 108L/W sis. välkkymättömän ajurin
SKU
SLI035051NW_PW
41,31 € 34,14 €
Ei varastossa
-
4 päivää -
5 vuotta -
595x595x14 mm -
108 litraa/paino -
45W -
IP44
- Luokat:
- LED-paneelit 60x60cm
| SKU | SLI035051NW_PW |
|---|---|
| Wattage | 45W |
| Lumen | 108 litraa/paino |
| Light Colour | K4000 |
| Beam Angle | 120° |
| Te gebruiken bij temp. | -20/+40 |
| Lifetime [h] | 50 000 tuntia |
| Behuizing | Alumiini |
| Ip | IP44 |
| Tuotteen väri | Valkoinen |
| Afmeting | 595x595x14 mm |
| Paino | 2.200000 |
| Warranty | 5 vuotta |
| voorraad | 4 päivää |
| Aansluiting | LED-ohjain |
| Type lichtbron | LED |
| Incl. Driver | Kyllä |
| Kwh/jaar | 90 |
| Geleverd incl. lichtbron | Kyllä |
| Gebruik | Käytä sisällä ja ulkona |
| Energielabel | A+++ |
| Certificate | CE / RoHS |
| Cooperation with a dimmer | Ei |
| Dikte (in_mm) | 14 mm |
| Cri | >90 |
Write Your Own Review






