LED-paneeli 1195x295x9 mm – 40W | Välkkymätön | 3600 lm | CRI90
-
4 päivää -
3 vuotta -
1195x295x9mm -
3600 -
40W -
IP20
- Luokat:
- LED-paneelit
- LED-paneelit 30x120cm
Tämä 1195x295x9 mm:n LED-paneeli yhdistää tehokkaan valon tyylikkääseen ja ohueen muotoiluun. Vain 40 watin virrankulutuksella paneeli tuottaa korkean 3600 lumenin valotehon.
Voit valita kahdesta valon väristä:
3000K (lämmin valkoinen): luo viihtyisän ja tunnelmallisen valaistuksen, joka sopii erinomaisesti majoitustiloihin, asuintiloihin ja tunnelmallisiin työtiloihin.
4000K (neutraali valkoinen): tarjoaa kirkasta ja luonnollista valoa, täydellinen toimistoihin, kokoushuoneisiin ja työtiloihin, joissa keskittyminen on tärkeää.
Korkea värintoisto (CRI90) takaa luonnollisen värintoiston, mikä on olennaista ammattiympäristöissä. Lisäksi tämä paneeli on välkkymätön , mikä estää silmien rasitusta ja luo miellyttävän työympäristön.
Tärkeimmät ominaisuudet:
Mitat: 1195 x 295 x 9 mm
Teho: 40W
Valoteho: 3600 lumenia
Saatavilla: 3000K (lämmin valkoinen) ja 4000K (neutraali valkoinen)
Värintoisto: CRI90
Välkkymätön tekniikka optimaaliseen katselumukavuuteen
Energiatehokas ja kestävä
Tämä LED-paneeli on helppo asentaa ja tarjoaa tehokkaan valaistusratkaisun sekä ammatti- että asuinkäyttöön.
| SKU | 1250B |
|---|---|
| Wattage | 40W |
| Voltage | 220V |
| Frequency | 50 Hz |
| Power factor | 0,9 |
| Lumen | 3600 |
| Beam Angle | 90 astetta |
| Te gebruiken bij temp. | -20°C - +40°C |
| Lifetime [h] | 25 000 |
| Behuizing | Alumiini ja PMMA |
| Ip | IP20 |
| Tuotteen väri | Valkoinen |
| Afmeting | 1195x295x9mm |
| Minimale aankoop | 2 Kappale |
| Paino | 2.000000 |
| Warranty | 3 vuotta |
| voorraad | 4 päivää |
| Aansluiting | Näyttökaapeli +/- 40 cm |
| Type lichtbron | LED |
| Incl. Driver | Kyllä |
| LED Type | Epistar SMD2835 |
| Kwh/jaar | 80 |
| Geleverd incl. lichtbron | Kyllä |
| Gebruik | Sisällä |
| Energielabel | A+++ |
| Certificate | CE / RoHS |
| Dikte (in_mm) | 9 mm |
| Cri | >90 |




