LED-paneeli 1195x295x9 mm – 40W | Välkkymätön | 3600 lm | CRI 80
-
4 päivää -
3 vuotta -
1195x295x9mm -
3600 -
40W -
IP20
- Luokat:
- LED-paneelit
- LED-paneelit 30x120cm
Tämä 1195x295x9 mm:n LED-paneeli yhdistää suuren valotehon tyylikkääseen ja ohueen muotoiluun. Vain 40 watin virrankulutuksella paneeli tuottaa peräti 3600 lumenia .
Voit valita kahdesta valon väristä:
4000K (neutraali valkoinen): ihanteellinen toimistoihin, kokoushuoneisiin ja työtiloihin, joissa halutaan kirkasta ja luonnonvaloa.
6000K (viileä valkoinen): erittäin kirkas valo, joka edistää keskittymistä, täydellinen varastoihin, työpajoihin ja teknisiin tiloihin.
CRI80-värintoistoindeksin ansiosta tämä paneeli tarjoaa luotettavaa suorituskykyä jokapäiväiseen käyttöön. Lisäksi se on välkkymätön , mikä varmistaa miellyttävän valaistuksen rasittamatta silmiä.
Tärkeimmät ominaisuudet:
Mitat: 1195 x 295 x 9 mm
Teho: 40W
Valoteho: 3600 lumenia
Saatavilla: 4000K (neutraali valkoinen) ja 6000K (viileä valkoinen)
Värintoisto: CRI80
Välkkymätön tekniikka optimaaliseen katselumukavuuteen
Energiatehokas ja kestävä
Tämä LED-paneeli on helppo asentaa ja tarjoaa tehokkaan ratkaisun ammattimaisiin ja kaupallisiin sovelluksiin.
| SKU | 1251B |
|---|---|
| Wattage | 40W |
| Voltage | 220V |
| Energy consumption | 50 kWh/1000h |
| Frequency | 50 Hz |
| Power factor | 0,9 |
| Lumen | 3600 |
| Beam Angle | 120º |
| Te gebruiken bij temp. | -20/+40 |
| Lifetime [h] | 25 000 |
| Behuizing | Alumiini ja PMMA |
| Ip | IP20 |
| Tuotteen väri | Valkoinen |
| Afmeting | 1195x295x9mm |
| Minimale aankoop | 2 Kappale |
| Paino | 2.000000 |
| Warranty | 3 vuotta |
| voorraad | 4 päivää |
| Aansluiting | Näyttökaapeli +/- 40 cm |
| Type lichtbron | LED |
| Incl. Driver | Kyllä |
| LED Type | Epistar SMD2835 |
| Kwh/jaar | 80 |
| Geleverd incl. lichtbron | Ei |
| Gebruik | Sisällä |
| Energielabel | A+++ |
| Certificate | CE / RoHS |
| Cooperation with a dimmer | Ei |
| Dikte (in_mm) | 9 mm |
| Cri | >80 |




