-
4 päivää -
2 vuotta -
112x35mm -
520 -
6W -
IP20
Älykäs 6W CCT Upotettava LED-Alasvalo - ALGINE
Tutustu ALGINEen, älykkääseen 6 watin LED-lamppuun, joka on paitsi energiatehokas, myös tarjoaa älykkäitä ominaisuuksia mukautettavaan valaistuskokemukseen. Upotettavaan asennukseen suunniteltu alasvalo mahdollistaa valon värilämpötilan (CCT) säätämisen, kirkkauden himmentämisen (DIMM) ja jopa etäohjauksen kätevän mobiililaitteesi sovelluksen avulla.
Tärkeimmät ominaisuudet:
Älykäs ohjaus: Ohjaa ja ohjelmoi valaistusta mistä tahansa kätevällä mobiilisovelluksella.
Säädettävä värilämpötila: Säädä värilämpötilaa 3000K:n ja 6500K:n välillä täydellisen tunnelman luomiseksi.
Himmennettävä: Säädä kirkkautta haluamallasi tavalla optimaalisen valaistuksen saavuttamiseksi jokaisessa tilanteessa.
Hygieniasertifioitu: National Institute for Hygiene -sertifioitu, soveltuu käytettäväksi tiloissa, joissa on korkeat hygieniavaatimukset.
Tekniset tiedot:
Teho: 6 W
Jännite: 230 V
Energialuokka: F
Valoteho: 520 lm (120° ja 360°)
Värilämpötila: 3000–6500 K (lämmin)
Säteen kulma: 120°
Elinikä: 17 000 tuntia
Materiaali: Muovi, Teräs
Suojausluokka: IP20
Väri: Valkoinen
Mitat: Ø112 x 35 mm
Kiinnitysreikä: Ø105 mm
Paino: 0,15 kg
Asennustapa: Uppoasennus
Sovellus: Sisäkäyttöön (INT)
Takuu: 2 vuotta
Yhdistä tunnelma ja toimivuus ALGINE 6W CCT Smart Recessed LED Downlight -valaisimella. Valaise tilasi mahdollisimman tehokkaasti ja älykkäästi!
| SKU | SLI038015CCT |
|---|---|
| Light Colour | K2700-6000 |
| Wattage | 6W |
| Minimale aankoop | 1 Kappale |
| Asennusreikä | 105 mm |
| Afmeting | 112x35mm |
| Dikte (in_mm) | 35 mm |
| Diameter | 112 mm |
| voorraad | 4 päivää |
| Paino | 0.150000 |
| Voltage | 220V |
| Type lichtbron | LED |
| Te gebruiken bij temp. | -20/+40 |
| Lumen | 520 |
| Incl. Driver | Kyllä |
| Ip | IP20 |
| Kwh/jaar | 12 |
| Geleverd incl. lichtbron | Kyllä |
| Gebruik | Sisällä |
| Beam Angle | 120 |
| Warranty | 2 vuotta |
| Behuizing | Muovi |
| Energielabel | A+++ |
| Lifetime [h] | 17 000 tuntia |
| Certificate | CE / RoHS |
| Cooperation with a dimmer | ÄLYKÄS |
| Cri | 80 |
| Tuotteen väri | Valkoinen |


