7,25 € 5,99 €
Ei varastossa
Himmennettävä LED-ajuri 900mA 40W 0-10Volttia
-
1–2 päivää -
2 vuotta -
40W
| SKU | 1286 |
|---|---|
| voorraad | 1–2 päivää |
| Paino | 0.100000 |
| Aansluiting | Näyttökaapeli +/- 40 cm |
| Wattage | 40W |
| Minimum Order | 1 |
| Gebruik | Sisällä |
| Warranty | 2 vuotta |
| Certificate | CE / RoHS / TÜV |
| Cooperation with a dimmer | 1-10V |
| Tuotteen väri | Valkoinen |
Write Your Own Review

