LED-paneeli 60x60cm taustavalaistu K6000 40W 100L/W sis. välkkymättömän ajurin
-
1–2 päivää -
3 vuotta -
59.5 x 59.5cm -
100 l/vk -
48W -
IP20
- Luokat:
60x60cm LED-paneeli Epistar SMD 4014 -sirulla, sopii:
Upotetut, pinta-asennettavat ja riippukatot toimitetaan ohjainlaitteineen.
Tämän LED-paneelin (taustavalon) rakenne on erilainen kuin tavallisen LED-paneelin.
Rakenne seuraavasti:
• Runko koostuu 25 mm korkeasta muovisäiliöstä.
• LEDit on asennettu hajautetusti laatikon sisään.
• Pohjassa opaalinvärinen muovilevy.
• Reunat on viimeistelty valkoisella alumiinilistalla.
• Mukana kuljettaja.
Edut:
• Tarvitaan vähemmän materiaalia, joten se on halvempaa.
• Runko on paljon vakaampi eikä vääntyile.
• Vian sattuessa LEDit on helppo vaihtaa.
• Kevyempi painoltaan.
• Ei kellastu ja valkoinen opaalilevy on helppo puhdistaa.
Valoteho:
Tämän LED-paneelin tehonkulutus on 48wattia ja valoteho 100 lumenia wattia kohden.
Voit korvata vanhan loisteputkivalaisimesi (4 x 18 wattia) tällä LED-paneelilla ja saavuttaa vähintään saman valotehon. Saatavilla malleissa K3000 ,K4000 ja K6000.
| SKU | 1241WH-K6000 |
|---|---|
| Light Colour | K6000 |
| Wattage | 48W |
| Minimum Order | 1 |
| Afmeting | 59.5 x 59.5cm |
| Dikte (in_mm) | 25 |
| voorraad | 1–2 päivää |
| Paino | 2.500000 |
| Aansluiting | LED-ohjain |
| Type lichtbron | LED |
| Te gebruiken bij temp. | -20°C - +50°C |
| Lumen | 100 l/vk |
| Incl. Driver | Kyllä |
| LED Type | Epistar SMD4014 |
| Ip | IP20 |
| Kwh/jaar | 96 |
| Geleverd incl. lichtbron | Kyllä |
| Gebruik | Sisällä |
| Beam Angle | 120 |
| Warranty | 3 vuotta |
| Behuizing | Valkoinen Reunus |
| Energielabel | A+++ |
| Lifetime [h] | 50000 |
| Certificate | CE / RoHS / TÜV |
| Cooperation with a dimmer | Ei |
| Cri | 80 |

