Lineaarinen syväsäteilijä 200 W 160 LM/W himmennettävä 1–10 V
-
2–3 päivää -
5 vuotta -
1192 * 106 * 79mm -
160 l/v -
200 W -
IP66
- Luokat:
- LED-korkeasäteilijät Lineaariset
Linear Highbay 200W 160LM/W himmennettävä 1-10V on tehokas ja taloudellinen LED-valaistusratkaisu, joka on kehitetty erityisesti teollisuuskäyttöön, kuten varastoihin, työpajoihin, tuotantohalleihin ja urheilutiloihin. Tämän valaisinnuksen valoteho on jopa 160 lumenia/watti ja se tuottaa noin 32 000 lumenia varmistaen, että suuret tilat valaistaan kirkkaasti ja tasaisesti minimaalisella energiankulutuksella.
Kestävä alumiini- ja polykarbonaattikotelo yhdistettynä IP66-luokitukseen varmistaa, että tämä syväsäteilijä on erittäin kestävä pölyä, kosteutta ja ankaria olosuhteita vastaan. Tämän seurauksena lamppu soveltuu sekä sisä- että ulkokäyttöön ja toimii luotettavasti -40 °C:n ja +45 °C:n lämpötiloissa.
Tämä syväsäteilijä on varustettu 1–10 V:n himmennettävällä ohjaimella , jonka avulla valon voimakkuutta voidaan helposti säätää halutun mukaisesti. Himmennystoiminnon käyttö on täysin valinnaista; kun sitä ei käytetä, lamppu toimii moitteettomasti täydellä kirkkaudella.
Laajan 100–277 V :n jännitealueen ja yksinkertaisen riviliittimen kautta tapahtuvan liitännän ansiosta asennus on nopeaa ja käytännöllistä. Lamppu toimitetaan valonlähteen ja ajurin kanssa, joten se on heti käyttövalmis.
50 000 käyttötunnin käyttöiän , A+++- energialuokan ja 5 vuoden takuun ansiosta valitset kestävän ja vähän huoltoa vaativan valaistusratkaisun. 30x90°:n säteilykulma tekee tästä valaisimesta erityisen sopivan käytäville ja pitkiin tiloihin, joissa tarvitaan kohdennettua valaistusta.
Linear Highbay 200W toimitetaan 4 kappaleen laatikoissa (vähimmäistilaus 4 kappaletta) ja sen toimitusaika on noin 48 tuntia.
Tekniset tiedot: teho 200 W, valovirta 160 lm/W, valoteho noin 32 000 lumenia, mitat 1192 x 106 x 79 mm, paino 3,9 kg, jännite 100–277 V 50/60 Hz, CRI >80, väri valkoinen, IP66, käyttöikä 50 000 tuntia, ajuri sisältyy, himmennettävä 1–10 V, energialuokka A+++, CE- ja RoHS-sertifioitu.
| SKU | 58002 |
|---|---|
| Wattage | 200 W |
| Minimale aankoop | 4 Kappale |
| Minimum Order | 4 |
| Afmeting | 1192 * 106 * 79mm |
| Dikte (in_mm) | 79 mm |
| Aantal | Laatikko (4 kpl) |
| voorraad | 2–3 päivää |
| Paino | 3.900000 |
| Voltage | 100-277V, 50/60Hz |
| Aansluiting | Kytkinrasia |
| Type lichtbron | LED |
| Te gebruiken bij temp. | -40–45 °C |
| Lumen | 160 l/v |
| Incl. Driver | Kyllä |
| Ip | IP66 |
| Kwh/jaar | 400 |
| Geleverd incl. lichtbron | Kyllä |
| Gebruik | Käytä sisällä ja ulkona |
| Beam Angle | 30*90° |
| Warranty | 5 vuotta |
| Behuizing | Alumiini ja Polykarbonaatti |
| Energielabel | A+++ |
| Lifetime [h] | 50 000 |
| Certificate | CE / RoHS |
| Cooperation with a dimmer | 1-10V |
| Cri | >80 |
| Tuotteen väri | Valkoinen |





