-
2–3 päivää -
5 vuotta -
Ø255*H 162mm -
150 l/vk -
100 W -
IP65-suojaus
UFO LED -syväsäteilijä: 100 wattia IP65 sopii:
Binnen en Buiten -lamppuja käytetään pääasiassa korkeissa teollisuushalleissa, joissa loisteputkivalaistus on riittämätöntä (4 metriä ja enemmän), ja ne on varustettu Moso-ajurilla ja Philips SMD -lampuilla.
Valoteho:
Tämän UFO LED -syväsäteilijän tehonkulutus on 100 wattia ja valoteho 150 L/W.
Saatavilla koossa K4000 ja K5000; voit valita oikean värin tuotteen mukana.
Jos vaaleaa väriä ei ole listattu tuotteen mukana, se on loppu varastosta.
Viimeistely ja mihin kannattaa kiinnittää huomiota:
UFO LED -syväsäteilijöissämme on ylimääräiset jäähdytysrivat ; tämän seurauksena UFO jäähdytetäänpoikkeuksellisen hyvin, LEDit pysyvät viileämpinä ja UFO LED -syväsäteilijän käyttöikä on paljon pidempi!
Internetissä tarjotaan monia LED-tuotteita, joissa on vähän jäähdytyselementtejä tai huono lämmönpoisto, mikä aiheuttaa LEDien ylikuumenemisen ja lyhentää merkittävästi tuotteen käyttöikää .
UFO High Bay LED -valaisin on IP65-vedenpitävä ja sitä voidaan käyttää sekä sisällä että ulkona.
UFO:n yläosassa on irrotettava rautainen silmukka, johon se voidaan kiinnittää, mikä tekee asennuksesta yksinkertaista ja helppoa.
| SKU | 6005B |
|---|---|
| Wattage | 100 W |
| Minimale aankoop | 1 laatikko ( 7 Kappale ) |
| Minimum Order | 8 |
| Afmeting | Ø255*H 162mm |
| Dikte (in_mm) | 162 mm |
| Diameter | 255 mm |
| Aantal | Laatikko (8 kpl) |
| voorraad | 2–3 päivää |
| Paino | 1.560000 |
| Voltage | 220V |
| Aansluiting | Näyttökaapeli +/- 40 cm |
| Type lichtbron | LED |
| Te gebruiken bij temp. | -40 - +60 °C |
| Lumen | 150 l/vk |
| Incl. Driver | Moso Driver |
| LED Type | SMD3030 Philips |
| Ip | IP65-suojaus |
| Kwh/jaar | 200 |
| Geleverd incl. lichtbron | Kyllä |
| Gebruik | Käytä sisällä ja ulkona |
| Beam Angle | 90° |
| Warranty | 5 vuotta |
| Behuizing | Alumiini |
| Energielabel | A+++ |
| Lifetime [h] | 50 000 |
| Certificate | CE / RoHS / TÜV |
| Cooperation with a dimmer | Ei |
| Cri | Ra>80 |
| Tuotteen väri | Musta |




