LED-syväsäteilijä 205W 4000K IP65 IK06 musta – Teollisuus-LED-valaistus – Avauskulma 70°
-
2–3 päivää -
2 vuotta -
303x90 [mm] -
22500 -
200 W -
IP65-suojaus
Tämä 205 W:n LED-korkeasäteilijä on ihanteellinen ratkaisu teolliseen LED-valaistukseen varastoissa, tuotantohalleissa, työpajoissa ja muissa suurissa tiloissa. 22 600 lumenin valoteholla ja 110 lm/W: n valoteholla tämä valaisin tarjoaa tehokasta ja energiatehokasta valoa.
Neutraalin valkoisen värilämpötilan (4000K) ansiosta valaisin tarjoaa kirkkaan ja luonnollisen valaistuksen, joka sopii monenlaisiin käyttötarkoituksiin. 70°:n valokeilan ansiosta valaisin tarjoaa kohdennettua valoa, joka valaisee optimaalisesti tiettyjä työalueita tai pintoja.
IP65- suojausluokituksen ansiosta tämä LED-valaisin on täysin pölytiivis ja kestää vesisuihkuja. Kestävä, IK06-iskunkestävyysluokan alumiinista ja PC:stä valmistettu kotelo sopii intensiiviseen käyttöön vaativissa ympäristöissä.
Valaisin on suunniteltu riippuvaksi asennukseksi, mikä takaa helpon sijoituksen ja ammattimaisen ulkonäön.
Tämän 205 W:n LED-korkeasäteilijän edut:
Tehokas valoteho: 22 600 lumenia
Energiatehokas: 110 lm/W hyötysuhde
Neutraali valkoinen valo (4000K) – yleiskäyttöinen
70°:n valokeila kohdennettuun valaistukseen
IP65 pöly- ja roiskeenkestävä , IK06 iskunkestävä
Kestävät materiaalit: alumiini / PC
Sopii varastoihin, halleihin, työpajoihin ja teollisuusvalaistukseen
Takuu: 2 vuotta
| SKU | SLI044033NW_PW |
|---|---|
| Light Colour | K4000 |
| Wattage | 200 W |
| Minimale aankoop | 1 Kappale |
| Afmeting | 303x90 [mm] |
| Dikte (in_mm) | 90 mm |
| Diameter | 303 mm |
| voorraad | 2–3 päivää |
| Paino | 1.380000 |
| Voltage | 220V |
| Aansluiting | Näyttökaapeli +/- 40 cm |
| Type lichtbron | LED |
| Te gebruiken bij temp. | -20°C - +40°C |
| Lumen | 22500 |
| Incl. Driver | Ilman ajuria |
| Ip | IP65-suojaus |
| Kwh/jaar | 410 |
| Geleverd incl. lichtbron | Kyllä |
| Gebruik | Käytä sisällä ja ulkona |
| Beam Angle | 70 astetta |
| Warranty | 2 vuotta |
| Behuizing | Alumiini ja tietokone |
| Energielabel | A+++ |
| Lifetime [h] | 17 000 tuntia |
| Certificate | CE / RoHS |
| Cooperation with a dimmer | Ei |
| Cri | >80 |
| Tuotteen väri | Musta |






