LED-kiskovalaisin/kohdevalo 40W LYDIA musta CRI +90 yksivaiheinen
-
3 vuotta -
145 mm x197 mm -
40W -
IP20
- Luokat:
LED-kiskovalaisin/kohdevalaisin 40W LYDIA BLACK CRI +90 Yksivaiheinen
40 W:n LED-kiskoon sijoitettava kohdevalaisin. Säädettävän järjestelmän ansiosta valoa voidaan suunnata mihin tahansa suuntaan, joten valaistusta voidaan muuttaa tarpeen mukaan.
Tästä syystä tämä paikka sopii täydellisesti tiettyjen elementtien korostamiseen ja siten useiden ympäristöjen luomiseen.
Vaaleat värit:
Saatavilla koossa K3000, K4000 ja K6000. Voit valita oikean värin tuotteen mukana. Jos väriäsi ei ole listassa, se on loppu varastosta. Ota meihin yhteyttä toimitusajan suhteen, mieluiten sähköpostitse: info@dimay.com
Hinta:
Ostamme tuotteemme suoraan tehtaalta ilman välikäsiä. Siksi voimme tarjota tuotteitamme erittäin kilpailukykyiseen hintaan.
Jos tarvitset suurempia määriä tai olet jälleenmyyjä, ota meihin yhteyttä KLIKKAA TÄSTÄ
| SKU | 4806 |
|---|---|
| Wattage | 40W |
| Minimum Order | 3 |
| Afmeting | 145 mm x197 mm |
| Paino | 3.500000 |
| Type lichtbron | LED |
| Te gebruiken bij temp. | -20°C ~ +55°C |
| LED Type | COB |
| Ip | IP20 |
| Geleverd incl. lichtbron | Kyllä |
| Gebruik | Sisällä |
| Beam Angle | 24º–60º |
| Warranty | 3 vuotta |
| Energielabel | A+ |
| Lifetime [h] | 35 000 |
| Certificate | CE / RoHS |
| Cri | 90 |

