-
5 vuotta -
100 lm/W -
40W
- Luokat:
3-vaiheinen LED-kiskovalaisin 40W Berlin MUSTA CRI +90 UGR17
LED-kiskovalaisin, teho 40 W.
Säädettävän järjestelmän avulla voit suunnata valoa mihin tahansa suuntaan, jolloin voit mukauttaa valaistuksen tarpeisiisi. Siksi tämä kohdevalaisin sopii täydellisesti betonielementtien korostamiseen.
Korkea, ensisijainen kulma 24º ja toissijainen kulma yli 60
Käytetään yleisesti:
- Näyteikkunat
- Toimistot
- Taidegalleriat
- Museot
Vaaleat värit:
Saatavilla koossa K3000, K4000 ja K6000. Voit valita oikean värin tuotteen mukana. Jos väriäsi ei ole listassa, tuote on loppu varastosta. Ota meihin yhteyttä toimitusajan suhteen, mieluiten sähköpostitse: info@dimay.com
Hinta:
Ostamme tuotteemme suoraan tehtaalta ilman välikäsiä. Siksi voimme tarjota tuotteitamme erittäin kilpailukykyiseen hintaan.
Jos tarvitset suurempia määriä tai olet jälleenmyyjä, ota meihin yhteyttä KLIKKAA TÄSTÄ
| SKU | 4810 |
|---|---|
| Wattage | 40W |
| Minimum Order | 2 |
| Paino | 3.500000 |
| Type lichtbron | LED |
| Te gebruiken bij temp. | -20°C ~ +55°C |
| Lumen | 100 lm/W |
| LED Type | COB Bridgelux -siru 24040 DS-C30 |
| Kwh/jaar | 80 |
| Geleverd incl. lichtbron | Kyllä |
| Beam Angle | 24º |
| Warranty | 5 vuotta |
| Behuizing | Alumiini ja PMMA |
| Energielabel | A+ |
| Lifetime [h] | 35 000 |
| Certificate | CE / RoHS |
| Cooperation with a dimmer | Ei |
| Cri | 92 |

