46,57 € 38,49 €
Ei varastossa
Kaksivärinen LED-alasvalo 40 W OSRAM-siru 120º
Tämän alasvalon avulla voit valita valon värin itse, säädettävissä lämpimän valkoisesta (K3000) päivänvaloon (K6000).
Tällä tavoin sinun ei tarvitse valita väriä ostohetkellä, ja sopivan valkoisen sävyn voi valita eri tunnelmaan tai tilaisuuteen!
Säädettävä upotettava LED-kohdevalaisin , jonka teho on 36 W.
Se on valmistettu alumiinista ja erottuu erittäin modernilla muotoilullaan korkealaatuisen valkoisen lakan ansiosta.
120 asteen avautumisensa ansiosta ne sopivat erinomaisesti kaikenlaisiin kaupallisiin tiloihin.
-
3 vuotta -
230*140*108mm -
90 lm/W -
40W -
IP20
- Luokat:
| SKU | XT958 |
|---|---|
| Light Colour | K3000 |
| Wattage | 40W |
| Minimum Order | 1 |
| Afmeting | 230*140*108mm |
| Aantal | Vähimmäisosto 2 kappaletta |
| Paino | 1.304000 |
| Type lichtbron | LED |
| Lumen | 90 lm/W |
| Incl. Driver | Kyllä |
| LED Type | SMD 2835 OSRAM-SIRU |
| Ip | IP20 |
| Kwh/jaar | 80 |
| Geleverd incl. lichtbron | Kyllä |
| Gebruik | Sisällä |
| Beam Angle | 120º |
| Warranty | 3 vuotta |
| Behuizing | Alumiini |
| Energielabel | A+ |
| Lifetime [h] | 40 000 |
| Certificate | CE / RoHS |
| Cri | 80 |
Write Your Own Review

